Wyjątkowo wystawna osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego. "W dorosłość warto wejść z impetem"

Krzysztof Rutkowski z żoną

Kaja, córka Mai Rutkowski i pasierbica Krzysztofa Rutkowskiego skończyła 18 lat. Z tej okazji mama i ojczym zorganizowali jej przyjęcie w iście królewskim stylu. Hotel, dekoracje i zabawa - wszystko to zostało uwiecznione na pięknych zdjęciach, które pojawiły się w sieci.

Córka Mai Rutkowski

Maja Rutkowski jest nie tylko mamą Krzysztofa Juniora, który jest owocem jej związku ze słynnym detektywem, ale również 18-letniej Kai. Dziewczyna właśnie wkroczyła w dorosłość, co rodzice postanowili uczcić w odpowiedni sposób.
Maja Rutkowski, zanim poznała Krzysztofa, zajmowała się organizacją imprez. Nie dziwi więc, że urodziny jej córki zostały zorganizowane z prawdziwym rozmachem. W sali bankietowej, gdzie zorganizowano przyjęcie, nie zabrakło balonów, konfetti i wielu atrakcji dla gości, w tym ochroniarzy Rutkowski Patrol. Zabawę urozmaicił również występ młodszego brata solenizantki, który wspomagany przez dumnego tatę, zaśpiewał piosenkę.

Pasierbica Krzysztofa Rutkowskiego

Na kanale Mai Rutkowskiej ukazała się obszerna relacja z wydarzenia, która uchwyciła nie tylko najważniejsze momenty celebracji, ale również same przygotowania do wielkiego wydarzenia.
- W końcu 18 lat kończy się tylko raz, więc w dorosłość warto wejść z impetem, hucznie i bawić się tak, żeby tego nie zapomnieć - można przeczytać w serwisie YouTube. - Maja Rutkowski wraz z Krzysztofem przygotowali niepowtarzalną imprezę. Było dużo balonów, słodkości i konfetti - brzmi opis.
Zdjęcia z imprezy pojawiły się również na Instagramie dumnej mamy, która na tę wyjątkową okazję wybrała długą liliową suknię z hiszpańskim dekoltem. Krzysztof Rutkowski zaprezentował się w eleganckim garniturze i muszce. Oczywiście nie zabrakło jego znaku rozpoznawczego, czyli charakterystycznej fryzury.
18. urodziny Kai, pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego
Zobacz też:
Zobacz wideo: Krzysztof Rutkowski Junior – czy pójdzie w ślady znanego taty?
Autor: Adam Barabasz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości