Krzysztof Rutkowski

  Krzysztof Rutkowski

  Były detektyw Krzysztof R. stanie przed łódzkim sądem, poinformował Onet. Wszystko za sprawą prowadzenia działalności detektywistycznej bez wymaganej licencji.

  27-letnia Magdalena wyjechała na urlop do Egiptu. Tam - jak dotąd w niewyjaśnionych okolicznościach - doszło do jej śmierci. Co do tej pory ustalono? Czy są świadkowie, którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który na prośbę najbliższych Magdaleny bada sprawę jej śmierci i rzecznika prasowego KGP insp. Mariusza Ciarkę.

  W ogrodzenie posesji Krzysztofa Rutkowskiego wjechała oszalała z miłości psychofanka. Detektywa zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, by powiedział, o tym, co się wydarzyło. Był wtedy w domu? Znał tę kobietę? Czy to była pierwsza osoba, które go nękała? O psychofanach innych znanych osób mówił dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Który z tych stalkerów stał się celebrytą?

  Jakiś czas temu u wokalisty disco polo "Tarzan Boy" Krzysztofa Rutkowskiego zdiagnozowano raka - śluzaka otrzewnej. Szansą dla niego jest kosztowna operacja. Sam nie jest w stanie jest sfinansować, ponieważ - mimo sukcesów w latach 90. XX w. - przez niekorzystne kontrakty nie zarobił wielkich pieniędzy. By utrzymać rodzinę, jeździł ciężarówką i był kierowcą autobusów w Łodzi. Oto historia muzyka.

  O tym, że detektyw Krzysztof Rutkowski jest człowiekiem wielu talentów nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego też nie dziwi nas, że nagranie hitu "Jesteś moim aniołem" zajęło mu tylko 15 minut. Katarzyna Olubińska odwiedziła nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej tuż przed nagraniem kolejnego utworu - "Masz to co chcesz", który bez wątpienia podbije serca fanów twórczości pana Krzysztofa!

  Detektyw Krzysztof Rutkowski został właścicielem jednego ze śląskich pałaców. Zaprosił nas tam, abyśmy mogli się przekonać, jak urokliwe jest to miejsce. Dowiedzieliśmy się również, jaka historia wiąże się z tą budowlą, ile pomieszczeń znajduje się w pałacu i czy okoliczni mieszkańcy cieszą się z takiego sąsiada. Czy detektyw zamierza tam zamieszkać?

  Kto i w jakich sytuacjach kłamie częściej - kobiety czy mężczyźni? Dlaczego i jak kłamiemy? Czy naszym gościom zdarza się mijać z prawdą? Do czego prowadzi kłamstwo w związku? O kłamstwie w Dzień Dobry Wakacje rozmawialiśmy z aktorką Zofią Zborowską, detektywem Krzysztofem Rutkowskim i psychologiem Pauliną Biernat.

  Czy mężczyzna z pieniędzmi jest dla kobiety bardziej atrakcyjny? I czy kobiety lecą na kasę? Jakich mężczyzn pragną kobiety? Dlaczego niektórzy panowie chętnie szpanują pieniędzmi? Co na ten temat ma do powiedzenia Krzysztof Rutkowski, prywatny detektyw, Robert Rutkowski, psychoterapeuta i Paweł Olbrych, właściciel firmy PR i biznesmen? Gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN.

  Dzień Dobry TVN to zawsze dużo emocji! Jutro porozmawiamy o pieniądzach! Krzysztof Rutkowski o tym czy to prawda, że mężczyźni lubią szpanować kasą? A potem porozmawiamy o seksie! Jak, a przede wszystkim gdzie? Porozmawiamy o nadchodzącym lecie i pladze seksu w plenerze. A na naszej scenie wystąpi Eliza... ta Eliza! Bądżcie z nami w środę od 8:00! :-)

  Bywa, że relacje z teściowymi są, mówiąc oględnie, dość skomplikowane i stanowią przedmiot niejednego dowcipu, które z lubością opowiadają zięciowie i synowe. Czy aktorka Olga Borys ma dobry kontakt z teściową? Jakim typem teściowej jest uczestniczka programu "Kto poślubi mojego syna" Beata Kornacka? Jak teściowe detektywa Krzysztofa Rutkowskiego znosiły nieprzychylne opinie na jego temat? Psycholog Magda Chorzewska poradziła, co zrobić, aby nie skonfliktować się z teściową. Wszystkich Państwa gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  U Państwa Rutkowskich przygotowania do Wigilii trwają. Kto rządzi w kuchni? Czy potrawy wigilijne są tradycyjne? Kto ubrał choinkę? Co jest dla nich najważniejsze w święta Bożego Narodzenia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska gościła w domu Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskich.

  Minęło zaledwie kilka dni od chrztu syna Krzysztofa Rutkowskiego - Krzysztofa Jerzego juniora. Ile osób uczestniczyło w tym wydarzeniu? Jakie atrakcje czekały na zaproszonych gości? I jakie potrawy serwowano? Czy chrzest syna był dla Mai i Krzysztofa Rutkowskiego przeżyciem duchowym czy raczej spotkaniem towarzyskim? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła rodzinę Rutkowskich w ich rodzinnym domu. Jak zachowywał się podczas tej wizyty mały Krzyś Rutkowski? Czy to prawda, że Krzysztof Rutkowski planuje teraz ślub z Mają Pilch?

  Historia miłość jak z filmu... Detektyw Krzysztof Rutkowski rozkochał w sobie zakonnicę! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Krzysztofa Rutkowskiego z narzeczoną Luizą Krużyńską, byłą zakonnicą, która dla miłości zrezygnowała z zakonu. Jak się poznali? Czy ich bliscy zaakceptowali ten związek?