Katarzyna Figura ma piękne córki. Jak wyglądają Koko i Kaszmir?

Aktualizacja:

Katarzyna Figura jest znaną aktorką, a prywatnie mamą syna Aleksandra oraz dorastających córek – 18-letniej Koko i 15-letniej Kaszmir. Obie są aktywne w mediach społecznościowych. Czy są podobne do mamy? Oceńcie sami.

Katarzyna Figura ma trójkę dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Janem Chmielewskim – ma syna Aleksandra, a ze związku z biznesmenem Kaiem Schoenhalsem córki – Koko i Kaszmir. Dzieci Figury nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet, ale dzięki mediom społecznościowym możemy zobaczyć, jak teraz wyglądają.

Córki Katarzyny Figury - czy są podobne do mamy?

Koko Figura

Już na pierwszy rzut oka widać, że Koko i Kaszmir są łudząco podobne do mamy. O najstarszej córce ostatnio było głośno za sprawą zdjęcia w bikini, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie. "Piękna kobieta" – pisali wówczas internauci pod postem.

Dzień Dobry TVN

Z kolei na jej koncie na Facebooku dostrzeżemy czarno-biały portret. Od razu widać, po kim Koko odziedziczyła urodę.

Kaszmir Figura

Natomiast 15-letnia Kaszmir prowadzi swoje media społecznościowe bardziej artystycznie. Przeważają tutaj zdjęcia poruszone, architektury oraz roślin. Wśród bogatej kolekcji postów jest i selfie. To właśnie dzięki niemu możemy zobaczyć, jak wygląda obecnie 15-latka. Trzeba przyznać, że zarówno Koko, jak i Kaszmir przypominają Kasię za młodu.

Koko i Kaszmir mieszkają w Gdyni

Wchodzące w dorosłość córki gwiazdy mieszkają wraz z mamą nad morzem. Kilka lat temu Katarzyna Figura porzuciła Warszawę, by zamieszkać w Trójmieście.

Moja teściowa powiedziała: >>to najlepsze, co mogłaś w życiu zrobić<<. Jest naprawdę zachwycona sposobem, w jaki pokierowałam losami mej najbliższej rodziny - mówię o swej mamie i córkach. Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża

– powiedziała w jednym z wywiadów Katarzyna Figura.

Aktorka swoją karierę zaczynała od epizodów w filmach Krzysztofa Kieślowskiego i Wojciecha Jerzego Hasa. W połowie lat 80. zasłynęła z ról w "Pociągu do Hollywood" i "Kingsajzie". Do dzisiaj Polacy wspominają jej postać z "Kilera". Na swoim koncie ma liczne role, za które wielokrotnie była nagradzana.

Zobacz też

Zobacz wideo: Katarzyna Figura o ukochanym Sopocie

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości