Gwiazdy

Klaudia Halejcio wyprawiła przyjęcie urodzinowe. Fani twierdzą, że to "zlot modelek"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN. Gwiazda na Instagramie poinformowała o ciąży.

Klaudia Halejcio niedawno skończyła 31 lat. Z tej okazji aktorka wyprawiła wystawne przyjęcie urodzinowe dla swoich przyjaciółek. Wśród gości znalazły się m.in. Patricia Kazadi oraz Honorata Skarbek. Jak wyglądała ta impreza?

31. urodziny Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio swoje urodziny obchodziła 13 września. Po upływie niespełna dwóch tygodni aktorka znalazła czas, by wyprawić z tej okazji imprezę w swoim nowym domu. W luksusowej willi, która ma ponad 500 m przestrzeni, pojawiły się najbliższe przyjaciółki aktorki, w tym również znane nazwiska, tj. Honorata Skarbek i Patricia Kazadi. Wnętrza posiadłości udekorowała balonami, a na stole przygotowanym dla kilkunastu osób pojawiła się specjalna zastawa i złote kieliszki.

Wszelkie przygotowania gwiazda relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. Stąd wiadomo również, że Klaudia nie zamierzała gotować i na wydarzenie zamówiła obfity catering. Jej przyjaciółki mogły raczyć się ogromną ilością sushi, zupą z owocami morza, personalizowanymi ciasteczkami i pięknym tortem. W kuchni natomiast znajdował się barek, gdzie każda kobieta mogła przygotować sobie ulubione drinki.

Klaudia Halejcio i jej urodzinowa impreza

Na ten wieczór Klaudia Halejcio wybrała krótką, błyszczącą sukienkę z dwóch materiałów. Połączenie bieli oraz srebrnych cekinów pięknie podkreśliło opaleniznę aktorki. Buty na wysokim obcasie z przezroczystego tworzywa optycznie wydłużyły z kolei jej nogi. Można to zauważyć na opublikowanych przez nią zdjęciach w mediach społecznościowych. Na pierwszym z nich pozuje z odświętnie ubraną kilkumiesięczną córką. Na drugim widać natomiast wszystkie zaproszone przyjaciółki.

- Wieczór pełen fantastycznych kobiet! Każda inna, każda wyjątkowa #babski wieczór - napisała Klaudia Halejcio na Instagramie.

Fotografia przypadła do gustu fanom artystki, którzy licznie komentowali post. Pisali: "Przepraszam drogie panie, panie to z której edycji "Top Model"? Bo nie kojarzę sezonu", "Ja tutaj widzę zlot modelek! Naprawdę musicie wszystkie być tak ładne?", "Pięknie wyglądasz. Córcia urocza", "Wyjątkowy wieczór z wyjątkowymi kobietami" czy "Kocury, Victoria's Secret się chowa! Piękne dziewczyny".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio o byciu mamą w Dzień Dobry TVN

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości