Kate Middleton przyłapana na ulicy po raz pierwszy od operacji? W sieci zawrzało

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Kate Middleton na początku roku poddała się operacji jamy brzusznej, a następnie usunęła się w cień. Księżnej próżno było szukać na publicznych przyjęciach czy rodzinnych wydarzeniach. Jednak wszystko wskazuje na to, że żona Williama ma się dobrze. Fotoreporterzy twierdzą, że przyłapali ją w samochodzie, ale Internauci są innego zdania. Kim była tajemnicza pasażerka?

Kate Middleton – pierwsze publiczne wyjście od czasów operacji?

Brytyjczycy z niecierpliwością doszukują się nowych informacji o Kate Middleton. Księżna Walii 17 stycznia poddała się operacji jamy brzusznej. Pałac zapewniał wówczas, że wizyta w szpitalu nie jest związana z nowotworem, jednak po zabiegu pacjentkę czeka rekonwalescencja

- "Księżna Walii docenia zainteresowanie, jakie wzbudzi to oświadczenie" – stwierdził pałac w oświadczeniu wydanym 17 stycznia. "Ma nadzieję, że opinia publiczna zrozumie jej pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci oraz jej życzenie, że jej osobiste dane medyczne pozostaną prywatne" – przekazało "ABC News".

29 stycznia księżna została wypisana do domu. Od tego czasu słuch o 42-latce zaginął, a internauci wpadli w obłęd. W sieci pojawiło się wiele przypuszczeń, ponieważ Kate i William rozstali się. Fani sugerowali nawet nieudaną operację plastyczną lub śpiączkę Kate.

Niedawno rzecznik Pałacu Kensington przekazał nowe wieści. Jak przyznał, księżna czuje się dobrze i wciąż kontynuuje rehabilitację. Prawdopodobnie publicznie pokaże się dopiero w okolicach Wielkanocy.

Kate Middelton widziana w aucie?

Brytyjskie portale zawrzały. Fotoreporterzy mieli sfotografować księżną Walii w samochodzie. Jako pasażerka jechała u boku mamy, Carole w pobliżu zamku Windsor w Wielkiej Brytanii. Widok ten nieco uspokoił fanów rodziny królewskiej. Kate miała na sobie okulary przeciwsłoneczne i uśmiechała się.

Niedługo po ukazaniu się zdjęcia w Internecie zawrzało. Niektórzy spekulowali, że kobietą na zdjęciu nie była Kate Middleton, ale jej siostra Pippa Middleton. Inni posunęli się dalej, sugerując, że w samochodzie nie było ani Kate, ani Pippy, a sobowtór księżnej Walii.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: amp.tmz.com/bnnbreaking.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości