Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?
Rodzeństwo w cieniu gwiazd
Rodzeństwo w cieniu gwiazd
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Od początku 2024 roku media rozpisują się o stanie zdrowia księżnej Kate Middleton. Brytyjskie pisma niedawno wysnuły teorię, jakoby żona księcia Williama miała być w czwartej ciąży. Pogłoski na ten temat omówiła w Dzień Dobry TVN reporterka - Karolina Kalatzi. O czym jeszcze wspomniała dziennikarka?

Czy Kate Middleton jest w ciąży?

W połowie stycznia Kate Middleton wycofała się z pełnionych obowiązków księżnej, by udać się na wcześniej zaplanowaną operację jamy brzusznej. Informacja zaskoczyła brytyjskie media, a tajemniczy i oszczędny komunikat pałacu Buckingham zaczął wzbudzać podejrzenia co do jego prawdziwości. W mediach pojawiły się pogłoski, mówiące o tym, że zniknięcie księżnej z życia publicznego spowodowane jest nie medycznym zabiegiem, a czwartą, niespodziewaną ciążą. - Cały świat plotkuje o Kate, czy to była faktycznie operacja jamy brzusznej. [...] Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem. [...] Ja bym chciała, żeby to była taka wiadomość, jednak trochę Kate współczuję - mdłości, wszystko to, co towarzyszy ciąży, to bycie na świeczniku, a nawet - helikoptery nad szpitalami, w których rodziła. To musi być bardzo stresujące - mówiła Karolina Kalatzi.

Co słychać w świecie gwiazd?

Reporterka Dzień Dobry TVN wspomniała również o sytuacji finansowej Maryli Rodowicz. Wokalistka od pewnego czasu skarżyła się na wysokość swojej artystycznej emerytury. Co zaskakujące - gwiazda martwi się, czy będzie jej starczało pieniędzy na opłacenie rachunków. - W ostatnim wywiadzie zdradziła, co by zrobiła, gdyby wygrała na loterii. Przede wszystkim zakupy. [...] Pomyślała o najbliższych i zabrałaby ich w podróż na Malediwy. [...] Piękny gest, bo nie myśli o sobie, a przede wszystkim o rodzinie - relacjonowała dziennikarka. Julia von Stein, czyli gwiazda programu "Diabelnie boskie" przeszła operację nosa. Gwiazda show TTV od dawna marzyła o korekcie tej części ciała, ponieważ od wielu lat zmagała się nie tylko z kompleksem, ale i trudnościami w oddychaniu. Julia nie kryła historii swojego zdrowia, a o szczegółach na temat operacji zabiegu mówiła na swoich mediach społecznościowych. Karolina Kalatzi wspomniała również o ciekawych i nieraz niełatwych relacjach między gwiazdami, a ich rodzeństwem. Jak się okazuje brata ma m.in. Brat Pitt, Angelina Jolie, i Taylor Swift. Pierwszy z nich jest biznesmenem i zajmuje się branżą IT, drugi - był bohaterem głośnego skandalu związanego z pocałunkiem, trzeci zaś - jest wielkim wsparciem dla gwiazdy. W Polsce znanym rodzeństwem jest Julia i Alicja Wieniawa. Starsza z nich od lat należy do najpopularniejszych gwiazd rodzimego show-biznesu, jej siostra z kolei - stawia pierwsze kroki w branży aktorskiej. - Julia Wieniawa jest ogromnym nazwiskiem w Polsce, a bycie jej siostrą jest dość trudne. [...] Często wychowując się w tym samym domu możemy mieć podobne marzenia - podsumowała Karolina Kalatzi.

W drugiej części poświęconej wiadomościom show-biznesowym dziennikarka opowiedziała o rodzeństwie, które żyje w cieniu znanych sióstr i braci.

Rodzeństwo w cieniu gwiazd
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson / Staff/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości