Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka pokazała spektakularny strój córki na Halloween. "Jesteśmy z siebie dumne"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Tomasz Urbanek/East NewsKatarzyna Skrzynecka

Halloween zbliża się wielkimi krokami, więc to ostatni dzwonek, by przygotować przebranie z tej okazji. Zwłaszcza jeśli chcemy wykonać je samemu, tak jak zrobiły to Katarzyna Skrzynecka i jej córka. - Brawo za super zdolności i kreatywność - doceniła jedna z fanek.

Katarzyna Skrzynecka przygotowała córce kostium na Halloween

31 października w wielu krajach obchodzone jest Halloween. Mimo że zwyczaj ten jest najpopularniejszy w kulturze amerykańskiej, to z roku na rok zyskuje coraz więcej miłośników także w naszym kraju. Tuż przed dniem Wszystkich Świętych organizowane są imprezy halloweenowe, dzieci przebrane za różne postacie biegają po domach i krzyczą: "Cukierek albo psikus".

W tym dniu możemy skorzystać z gotowych kostiumów dla dzieci na Halloween, które dostępne są w wielu sklepach, ale często ich koszt przyprawia niejednego rodzica o zawrót głowy. Dlatego warto wykazać się kreatywnością i wykonać strój razem z dzieckiem. Tak jak to zrobiła Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz też: Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku

Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku
Przebrania na najstraszniejszy dzień w rokuJak samodzielnie zrobić kostium na Halloween?
Dzień Dobry TVN

Katarzyna Skrzynecka o stroju halloweenowym dla córki

Aktorka na swoim Instagramie udostępniła post, z którego dowiadujemy się, że jej córka w tym roku postanowiła się przebrać za Diabolinę z filmu "Czarownica". Kiedy okazało się, że jeden z elementów kostiumu kosztuje ponad 300 złotych, Katarzyna Skrzynecka postanowiła, że wraz z dzieckiem przygotują go same. Dzięki temu zaoszczędziły pieniądze i spędziły razem kreatywnie czas.

- Domowe rodzinne warsztaty plastyczne i teatralne, by przygotować kostium i postać Diaboliny, a co najtrudniejsze, własnoręcznie wypracowany atrybut Diaboliny w postaci magicznego berła/laski. Berło owe - świecące magicznym zielonym światłem (!!!) można i owszem kupić w internetowym sklepie z kostiumami za... uwaga... "jedyne" 375 złotych. Postanowiłyśmy zatem zakasać rękawy, wykazać się kreatywnością plastyczną

- napisała aktorka.

Jak zrobić strój na Halloween?

W dalszej części postu Katarzyna Skrzynecka opisała, jak udało im się stworzyć atrybut Diaboliny.

- Zamówione w sklepach internetowych materiały w postaci: kija od szczotki, folii aluminiowej do żywności, żaróweczek LED na 3 baterie AA, mini słoiczka do przypraw oraz czarnej pakowej taśmy klejącej kosztowały nas łącznie 35 złotych! I można? Można! JESTEŚMY Z SIEBIE DUMNE - oznajmiła Katarzyna Skrzynecka, a na koniec życzyła maluchom dobrej zabawy:

Miłej Diabolicznej Imprezy Dzieciaki Kochane

Internauci byli pod wrażeniem dzieła wykonanego przez aktorkę i jej córkę. - "Brawo za super zdolności i kreatywność", "Gratuluję kreatywności. Wyszło genialnie, a do tego wspólnie spędzony czas", "Ładnie wam to wyszło" - czytamy w postach.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości