Katarzyna Grochola opublikowała list Doroty Szelągowskiej do św. Mikołaja

Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola opublikowała list córki do św. Mikołaja
Źródło: Piotr Molecki/East News/Instagram.com
6 grudnia to szczególny dzień w życiu każdego dziecka. Doskonale o tym wie Katarzyna Grochola, która podzieliła się z fanami listem córki do św. Mikołaja. O jakich prezentach marzyła Dorota Szelągowska, będąc małą dziewczynką?

Katarzyna Grochola świętuje mikołajki

Mikołajki to jeden z najmilszych dni w ciągu roku. Szczególnie wyczekiwany jest on przez dzieci, które zawczasu przygotowują mleko i ciasteczka, a także piszą list do świętego, w którym proszą o prezenty.

Mikołajkowy odcinek "Milionerów"

Jacek Borusińsagra zagra w specjalnym odcinku "Milionerów"
Jacek Borusińsagra zagra w specjalnym odcinku "Milionerów"
Hubert Urbański o specjalnym odcinku "Milionerów"
Hubert Urbański o specjalnym odcinku "Milionerów"
Gwiazdy "Listów do M." w "Milionerach"
Gwiazdy "Listów do M." w "Milionerach"

Dorota Szelągowska, będąc małą dziewczynką, nie odstawała od tej tradycji. A czego sobie życzyła? O tym dowiadujemy się z najnowszego postu jej mamy - Katarzyny Grocholi.

List Doroty Szelągowskiej do św. Mikołaja

Pisarka opublikowała zdjęcie listu z przeszłości, który własnoręcznie napisała jej córka. Oto jego treść [pisownia oryginalna - red.]:

Kochany Mikołaju chcę abysi pryniósł mi zająca z niebieską bluzeczką i rzwego psa narty i jeszcze dres. Dorota Szelagwska
- czytamy.

Pod zdjęciem Katarzyna Grochola zwróciła się do swoich fanów z pytaniem.

- Piszcie życzenia do Świętego Mikołaja, a nuż się spełnią? #dotindotin napisała kiedyś i dostała "rzwego" psa. Całuski dla Was małych i dużych - podkreśliła pisarka.

Internauci od razu zaczęli ochoczo odpowiadać i dzielić się własnymi doświadczaniami, a list z błędami Doroty Szelągowskiej bardzo ich rozbawił.

"Starannie napisane. Piórem. Rzwy pies zasłużoną nagrodą", "Moja córka też chcę żywego psa", "Jakie to wzruszające", "Moja córka, jak miała 4-latka, prosiła mikołaja o kanapkę z żółtym serem i soczek, że słomką", "Ekstra pamiątka! Dobrze, że równolegle nie poprosiła o rzwego zająca", "Ja też zbieram listy moich córek", "Piękny list. Nawet błędy są słodkie u małych dzieci. Ja robiąc laurkę dla babci, miałam napisać.... "Żyj babciu 100 lat, a napisałam 10 lat". Kto by się kłócił o jedno zero?" - komentowali.

Zagroda św. Mikołaja w przedszkolu
Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News/Instagram.com

podziel się:

Pozostałe wiadomości