Katarzyna Glinka wróciła do ćwiczeń. Dwa tygodnie po porodzie aktorka pokazała, jak dba o formę: „Koniec laby!”

Katarzyna Glinka
Wojciech Olszanka/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Niedawno Katarzyna Glinka urodziła drugiego synka. Aktorka postanowiła szybko wrócić do treningów i zadbać o swoją sylwetkę. Swoją decyzją pochwaliła się na Instagramie. Kto towarzyszy jej podczas ćwiczeń?

Katarzyna Glinka ćwiczy po porodzie

Dwa tygodnie temu Katarzyna Glinka i jej partner Jarosław Bieniecki doczekali się dziecka. Mały Leo przyszedł na świat cały i zdrowy. Szczęśliwi rodzice szybko pochwalili się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Teraz aktorka opublikowała zdjęcie, którym ogłosiła swój powrót do treningów.

Może nie są to jeszcze jakieś super skomplikowane ćwiczenia ale jednak ???????? kochane Mamusie czy dbacie o siebie i o swoje kręgosłupy??? Ja po dwóch tygodniach w zgarbieniu - bo przecież karmiąc zamiast zadbać o siebie i wygodnie usiąść dbam o młodego żeby jak najszybciej zjadł ??‍♀️??‍♀️ czuję ,ze kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa :( dlatego zaczynam !!!!! Ściskam Was Wasza Motywatorka ???????? #sportaddict#momlife#sportgirl#likeit#sport#cwiczeniawdomu#cwiczebolubie#mom#

Katarzyna Glinka wraca do formy

Na reakcję fanek aktorki nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem Kasi pojawiła się lawina komentarzy, które zachwalają zarówno jej decyzję o wznowieniu treningów, jak i sylwetkę po ciąży.

Piękna mama. Tak piękna, że dopiero za 3 zerknięciem zauważyłam rożek z maluszkiem!!! ?❤️?
Przez chwilę się zastanawiałam po co Pani poduszka między rękami ? A to dzidziuś ?
A gdzie jest ta ciężarówka, która mi dziecko urodziła??? ? wyglądasz pięknie, babe ???

- napisał narzeczony aktorki Jarosław Bieniecki.

Nie zabrakło również wielu pozytywnych rad i słów wsparcia.

Zobacz też:

Katarzyna Glinka o porodzie w czasie pandemii: „Myśl, że jednak będę sama, to jest coś, co bardzo paraliżuje moją głowę”

Katarzyna Glinka w białej sukni. Będzie ślub?

Katarzyna Glinka pokazała ciążowy brzuszek. Jest już całkiem spory!

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości