Katarzyna Glinka czule przytuliła swojego syna. Dostała radę od "życzliwej" internautki

Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka
Źródło: Wojtek Olszanka/East News
Katarzyna Glinka w mediach społecznościowych chętnie dzieli się z fankami swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Przyznaje, że bliskość z synami jest dla niej bardzo ważna. Kiedy pokazała w sieci zdjęcie, jak obejmuje 1,5 rocznego Leo, przeczytała przykre słowa od "życzliwej" internautki. Czego dotyczył komentarz?

Katarzyna Glinka - macierzyństwo

Katarzyna Glinka nie może narzekać na brak pracy, popularna aktorka gra w teatrze, serialach i filmach. Wolne od zawodowych obowiązków chwile poświęca swoim dzieciom. Jest mamą 10-letniego Filipa oraz 1,5 rocznego Leo. Często podkreśla w mediach społecznościowych, że czas płynie nieubłaganie i dopiero co pamięta, jak młodszy z chłopców pojawił się na świecie, a już za kilka miesięcy będzie świętować drugie urodziny. Dlatego Kasia chce nacieszyć się każdym wspólnie spędzonym momentem.

Zabawy z dziećmi

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kreatywne zabawy dla dzieci
Kreatywne zabawy dla dzieci
Twórcze, jesienne zabawy z dziećmi
Twórcze, jesienne zabawy z dziećmi
Gry i zabawy na spostrzegawczość
Gry i zabawy na spostrzegawczość
Dzień kropki – święto odwagi, zabawy i kreatywności
Dzień kropki – święto odwagi, zabawy i kreatywności
HGTV: Jak zrobić dziecięcą kuchnię do zabawy?
HGTV: Jak zrobić dziecięcą kuchnię do zabawy?

- Leo ma już 20 miesięcy, jest coraz większym chłopcem, ja jednak cały czas szukam okazji żeby mieć go blisko… - napisała na Instagramie Glinka.

Przy okazji wyznała, co napisała jej jedna z internautek. Komentarz dotyczący przytulania syna ją zszokował.

- Kilka miesięcy temu, kiedy tuliłam mojego 18-miesięcznego wtedy synka, dostałam od "uprzejmej osoby" tzw. dobrą radę. "Po co ty go tyle przytulasz, to jest chłopak - ma być męski… a nie jakaś c…". Coś mnie wtedy powstrzymało od komentarza, ale SERIO na końcu języka miałam odpowiedź - przyznała aktorka.

Katarzyna Glinka przytula syna

Kasia zdecydowanie nie zgadza się z tym, że płeć ma warunkować to, ile i jak często mama ma powinna przytulać dziecko. - Nie oceniajcie! Każdy ma swoją historię, swoje przejścia, swoje traumy, swoje powody, dla których zachowuje się w określony sposób. Dopóki nikogo się nie krzywdzi - nikomu nic do tego! A z całą pewnością uważam, że okazywaniem czułości, bliskością, można dać dziecku poczucie bezpieczeństwa i tak potrzebną na tym etapie bezwarunkową miłość. NIEZALEŻNIE OD PŁCI! Serio, o co chodzi z tym nieprzytuleniem chłopców? - zastanawia się aktorka.

Fanki popierają jej poglądy. "Im więcej dziecko dostaje miłości, tym lepszy będzie z niego człowiek w przyszłości", "Przytulaj jak najdłużej, jak tylko dziecko tobie na to pozwoli, bo przyjdzie dzień, kiedy już nie będzie chciał", "Na kochanie, przytulanie, całowanie nie ma wyznacznika wieku. Zawsze. Chłopiec czy dziewczynka potrzebują miłości rodziców i to nie podlega dyskusji" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olszanka/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości