Gwiazdy

Kasia Tusk oceniła "kurortowy styl" Polaków na deptaku. Co wytknęła urlopowiczom?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Katarzyna Tusk
Bartosz Krupa/East NewsKatarzyna Tusk

Nadeszły ciepłe, słoneczne dni, więc turyści coraz chętniej odwiedzają nadmorskie miejscowości. W jednej z nich, a konkretnie w Sopocie, na co dzień mieszka Kasia Tusk. Na swoim blogu, który w dużej mierze poświęcony jest modzie, opublikowała wpis na temat letnich stylizacji Polaków. Krytycznym okiem oceniła, co noszą urlopowicze.

Kasia Tusk o modzie na wakacjach

Kasia Tusk prowadzi modowy blog o nazwie "Make Life Easier", na którym dzieli się z internautami pomysłami na eleganckie i minimalistyczne stylizacje, wpisujące się w obowiązujące trendy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, ma bardzo dużą wiedzę na temat historii mody, a wśród fanów uchodzi za ikonę stylu, która zawsze świetnie wygląda.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Tusk mieszka w Sopocie, więc z łatwością może obserwować styl Polaków na nadmorskim deptaku. Szczególnie w okresie letnim tłumy turystów pojawiają się nad Bałtykiem, by korzystać z uroków pięknej pogody. Uwadze Kasi nie umknęły oryginalne stroje urlopowiczów. Blogerka w najnowszym wpisie na swojej stronie podzieliła się refleksjami na temat panujących trendów z trójmiejskiego kurortu.

Co noszą Polacy na wakacjach?

Kasia Tusk wskazała dwa główne trendy, które szczególnie upodobali sobie turyści. - Na słynnym sopockim deptaku nie brakuje rozmaitości – od obcisłych sukienek w stylu Herve Leger o dziesiątej rano (i nie mówię tu o imprezowych niedobitkach z dnia poprzedniego, a o wystylizowanych paniach, które na poranny spacer przy plaży wybrały szpilki i tonę makijażu), po modę sportową niczym na Tour de Pologne (tylko tego roweru jakoś brak, za to na napis "Hugo Boss" znalazło się miejsce na czapce z daszkiem, koszulce, okularach i, jakżeby inaczej, na skarpetkach) - stwierdziła modowa blogerka.

Tusk szczególnie latem woli stawiać na proste stylizacje, w których przede wszystkim będzie się czuć komfortowo, a nie efektownie.

- Tymczasem moda letnia jest najprostsza "do ogrania", nie wymagająca zbytniego wysiłku i pod wieloma względami stała – z sezonu na sezon niewiele się tutaj zmienia. (...) bezpieczne bazy i tak sprawią, że na wakacjach i w upale będziemy się czuły po prostu dobrze. Bo "styl kurortowy" to nie tylko świeży, estetyczny wygląd, ale przede wszystkim wygoda wynikająca z funkcji. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości