Karolina Pisarek w bajecznej podróży poślubnej. "To spełnienie jednego z największych marzeń"

Autor:
Justyna
Piąsta
Karolina Pisarek

Karolina Pisarek i Roger Salla niedawno pobrali się, a teraz wypoczywają na wakacjach podczas miodowego miesiąca. Para wybrała odległe kierunki, by w pięknych okolicznościach egzotycznej przyrody celebrować miłość. Modelka pochwaliła się zdjęciami z podróży.

Karolina Pisarek i Roger Salla - ślub

Znana modelka Karolina Pisarek przez wiele miesięcy była pochłonięta organizacją ślubu. Kamery Dzień Dobry TVN towarzyszyły jej w tym procesie i w cyklu "Pisarek mówi... tak!" pokazywały kulisy przygotowań jednego z najhuczniejszych wesel w polskim show-biznesie.

Pisarek mówi tak

Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej
Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Aż wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany dzień, który był spełnieniem marzeń Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Zakochani pobrali się 10 czerwca. Ślubu udzielił im pastor, a cała uroczystość odbyła się w plenerze na tyłach eleganckiego pałacu. Następnie nowożeńcy i ich goście bawili się w ogromnej hali namiotowej udekorowanej kwiatami. Świeże rośliny zostały przywiezione dwiema ciężarówkami z Holandii.

Karolina Pisarek i Roger Salla - podróż poślubna

Był piękny i wzruszający ślub, później wystawne wesele, a teraz przyszedł czas na wyjątkową podróż poślubną. Karolina i Roger w ramach miesiąca miodowego najpierw spędzili kilka dni w Miami, a teraz wypoczywają na wyspie Bora-Bora na Oceanie Spokojnym. Modelka w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z wycieczki.

- Bora-Bora, miejsce, które zawsze chciałam odwiedzić. Honeymoon tutaj to spełnienie jednego z największych marzeń. Wdzięczna za każdą chwilę spędzoną tutaj - napisała Pisarek.

Fani zachwycają się w komentarzach. "Raj na Ziemi", "Cudowne miejsce, a ty piękna", "Zazdroszczę! To też moje marzenie", "Miło się ogląda tak zakochaną parę" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości