Gwiazdy

Karolina Pisarek zachwyca w bikini na Malediwach. Fani komplementują figurę modelki

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/ East News

Karolina Pisarek zachwyciła swoich obserwatorów zdjęciem z rajskich wakacji. Modelka zaprezentowała doskonałą sylwetkę, pozując w skąpym stroju kąpielowym. Wielbiciele nie kryli podziwu nad wdziękami gwiazdy.

Karolina Pisarek na wakacjach

Choć koniec wakacji zbliża się nieodwołanie, to zdecydowanie nie dla wszystkich. Do grona szczęśliwców bez wątpienia należy Karolina Pisarek, która właśnie pochwaliła się zdjęciem z pobytu na Malediwach.

- Śniadanie w raju - napisała modelka, pozując z kokosem w ręku.

Oczom instagramowych obserwatorów modelki ukazało się śniadanie podane na brzegu efektownego basenu. Do posiłku Karolina przystąpiła ubrana w bikini, które podkreśliło jej niesamowita figurę. To nie mogło umknąć uwadze fanów gwiazdy, którzy zasypali ją komplementami. "Ale figura", "Przepiękna", "Niesamowita" - pisali zauroczeni użytkownicy social mediów.

Zaręczyny Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek z pewnością będzie wspaniale wspominać te wakacje. Nie chodzi tylko o wypoczynek w luksusowym kurorcie, ale również o naprawdę romantyczne momenty. Podczas pobytu na malowniczym archipelagu jej parter, Roger Salla, postanowił poprosić ją o rękę.

Finalistka "Top Model" i zwyciężczyni programu "Ameryka Express" powiedziała "tak" swojemu ukochanemu. Zaręczynami pochwaliła się w sieci, pokazując zdjęcie efektownego pierścionka ze sporym brylantem. W rozmowie z serwisem onet.pl zdradziła, że już planują ślub. Jego szczegóły pozostają jednak nieznane.

Zobacz także: Karolina Pisarek pokazała swoje garderoby. "Nie mogę sobie pozwolić na chodzenie w tych samych rzeczach"

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości