Gwiazdy

Polka oczarowała jedną z najlepszych na świecie agencji modelek: "Wysłałam im zdjęcie z legitymacji"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Karolina Muller - Polka na światowych wybiegach

Karolina Muller jest modelką i aktorką. Kiedy miała 14 lat, została zauważona przez fotografa prestiżowej agencji z Nowego Jorku. Choć na początku wydawało jej się to nierealne, obecnie chodzi po wybiegach najlepszych projektantów.

Karolina Muller o tym jak została modelką

Karolina Muller została zauważona przez fotografa prestiżowej agencji Elite Nowy Jork, kiedy wraz z koleżanką przechadzała się duńskimi ulicami. Mężczyzna poprosił ją, aby przysłała swoje zdjęcia. Zrobiła to i na odpowiedź nie musiała długo czekać. Wkrótce otrzymała też zaproszenie na pierwszy pokaz w Paryżu.

Tam zauważyli ją inni ludzie ze świata mody, dzięki czemu zaczęła otrzymywać propozycje udziału w profesjonalnych sesjach zdjęciowych do tak prestiżowych magazynów, jak np. Vogue. Na wybiegu zadebiutowała również w wielkim stylu, bo u Versace.

- Szłam z Naomi Campbell na wybiegu, co było spełnieniem moich marzeń. Nie wiem w ogóle jak się tam znalazłam, nie mogłam tego pojąć jako nastolatka - wyznała Karolina Muller.

Karolina Muller łączy modeling z aktorstwem

Modelka próbuje teraz swoich sił w aktorstwie, co było od zawsze jej ogromnym marzeniem. - Jak skończyła się era supermodelek w latach 90., to moja managerka, która była również managerką Naomi Campbell i Claudi Schiffer zaproponowała mi casting do filmu i udało się. Później zaczęłam to brać na poważnie, zaczęłam studiować aktorstwo w Nowym Jorku - tłumaczyła Muller.

Karolina Muller wystąpiła w kilku filmach i serialach. Chciałaby się w tym kierunku rozwijać. Nie zamierza jednak rezygnować z rozwijania kariery modelki.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek-Linda/East News

Pozostałe wiadomości