Gigi Hadid i Zayn Malik rozstali się. Mama modelki twierdzi, że partner córki ją uderzył

Gigi Hadid i Zayn Malik
Gigi Hadid i Zayn Malik
Źródło: cover video/x-news
Informacja o rozstaniu Gigi Hadid i Zayna Malika zszokowała media i fanów na całym świecie. Para uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych podobno rozeszła się ze sobą w złości. Wszystko przez spór z mamą modelki, Yolandą Hadid.

Kłótnia Zayna Malika i Yolandy Hadid

Zayn Malik i Bella Hadid tworzyli udaną parę od sześciu lat. W mediach na próżno było szukać informacji o skandalach z ich udziałem. Wspólnie pojawiali się na czerwonych dywanach i byli dla siebie ogromnym wsparciem. Choć dwukrotnie się rozstawali, po kilku tygodniach znów do siebie wracali. Gdy we wrześniu 2020 roku modelka urodziła córkę, Khai, wydawało się, że stworzą udaną rodzinę. Teraz okazuje się, że nic bardziej mylnego. Świat obiegła informacja, że 28-letni piosenkarz poważnie pokłócił się ze swoją niedoszłą teściową, Yolandą Hadid. Podobno pod nieobecność modelki w domu doszło między nimi do nieprzyjemnej wymiany zdań.

- Yolanda i Zayn mieli spór i stali się wrogami. Yolanda opowiada innym, że Zayn ją uderzył. Jest bardzo zdenerwowana, co spowodowało problemy między Zaynem i Gigi. Modelki nie było w czasie incydentu, więc musiała wysłuchać obu stron - powiedział informator "Entertainment Tonight".

Rozstanie Gigi Hadid i Zayna Malika

Po tym zdarzeniu 26-letnia Gigi Hadid postanowiła rozstać się z Zaynem. Informator "Entertainment Tonight" wyjawił: "Gigi i Zayn zerwali po incydencie z Yolandą. Oboje dzielą się opieką nad dzieckiem, ale nie są razem. Próbowali wszystko naprawić dla dobra ich córki, ale nie wyszło".

W oświadczeniu dla ET, Zayn Malik zaprzeczył oskarżeniu, stwierdzając: "Zdecydowanie zaprzeczam uderzeniu Yolandy Hadid i ze względu na moją córkę odmawiam podania dalszych szczegółów. Mam nadzieję, że Yolanda ponownie rozważy swoje fałszywe zarzuty i podejmie działania w kierunku wyjaśnienia tej rodzinnej sprawy na osobności". Z kolei przedstawiciel modelki stwierdził: "Gigi koncentruje się wyłącznie na tym, co najlepsze dla Khai. W tym czasie prosi o prywatność".

Po tym, jak historia wyciekła do prasy, Zayn Malik opublikował dodatkowy komentarzna swoim Twitterze. Wyznał, że pragnie stworzyć bezpieczną przestrzeń dla swojej córki i chce, by prywatne sprawy rodzinne były załatwiane i wyjaśniane między osobami, których dotyka spór, a nie wywlekane do mediów.

- Z uwagi na swoją córkę zgodziłem się nie kwestionować roszczeń wynikających z kłótni, jaką miałem z członkiem rodziny mojej partnerki, który kilka tygodni temu wszedł do domu pod jej nieobecność. To była i nadal powinna być prywatna sprawa. (...) Pomimo moich wysiłków, aby przywrócić wszystko do normy i zapewnić nam spokojne środowisko rodzinne, które pozwoliłoby mi wychowywać córkę w sposób, na jaki ona zasługuje, sprawa wyciekła do prasy. Mam jednak nadzieję na opamiętanie wszystkich zaangażowanych w tę kłótnię i - co ważniejsze - jestem zdeterminowany, aby chronić Khai i zapewnić jej prywatność – podsumował Zayn Malik.

Myślicie, że rzeczywiście doszło do rękoczynów?

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości