Gwiazdy

Karolina Małysz zdobyła się na odwagę i zmieniła kierunek studiów. "Tata mi powtarzał, że trzeba robić to, co się kocha"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
sportowefakty.wp.pl
Kamil Piklikiewicz/East NewsAdam Małysz

W życiu Karoliny Małysz ostatnio sporo się dzieje. Córka znanego skoczka narciarskiego wzięła niedawno ślub, podjęła też odważną decyzję, związaną z karierą i edukacją. O ważnych zmianach, jakie nastąpiły w jej codziennej rutynie, opowiedziała w wywiadzie dla serwisu WP SportoweFakty.

Karolina Małysz wzięła ślub

Jedyna córka Izabeli i Adama Małyszów wzięła ślub 4 września 2021 roku w kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. Wybrankiem Karoliny Małysz jest Kamil Czyż, z którym 23-latka od wielu lat tworzy szczęśliwy związek. Para zdecydowała się oficjalnie rozpocząć nowy rozdział w życiu, o czym poinformowała mama panny młodej, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z uroczystości.

Przypieczętowanie związku z ukochanym mężczyzną to jednak niejedyna zmiana, na którą zdecydowała się w ostatnim czasie Karolina Małysz. 23-latka postanowiła też wprowadzić w życie postanowienia, związane z karierą i spełnianiem się na płaszczyźnie zawodowej. Zmieniła kierunek studiów i podjęła pracę na ciekawym stanowisku.

Karolina Małysz - kariera i edukacja

Karolina Małysz pierwsze studenckie kroki stawiała na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych oraz Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. W rozmowie z serwisem WP SportoweFakty wyznała, że zmieniła plany i obecnie dąży do zdobycia tytułu magistra na kierunku Zarządzania w Mediach Społecznościowych.

 Tata od zawsze mi powtarzał, że w życiu trzeba robić to, co się kocha

- podkreśliła Karolina Małysz. Zmiana kierunków studiów pozwoliła ambitnej 23-latce podjąć pracę na stanowisku social media managera. Zawód ten łączy w sobie elementy obsługi klienta, marketingu i copywritingu, ale przede wszystkim niesie za sobą odpowiedzialność za zarządzanie profilami klientów w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Adam Małysz wsparł akcję "Bezpieczna droga do szkoły". "Musimy cały czas edukować nie tylko dzieci, ale przede wszystkim dorosłych"

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości