Kanye West zniknął z mediów, by wrócić do zdrowia. "Dzieci są dla niego priorytetem"

Kim Kardashian i Kanye West
Kim Kardashian i Kanye West
Źródło: Larry Busacca/Staff/Getty Images
Rozpad małżeństwa Kim Kardasian i Kanye Westa śledził cały świat. Choć celebrytka zdążyła się już z tym uporać, raper cały czas przeżywa miłosny zawód. Ostatnio muzyk zniknął z show-biznesu, aby podreperować swoje zdrowie psychiczne.

Problemy psychiczne Kanyego Westa

Kanye West zmaga się z problemami psychicznymi już od dłuższego czasu. Rozstanie z Kim Kardashian oraz jej związek z Pete Davidsonem tylko pogorszyły jego stan. Raper wylewał swoją frustrację w mediach społecznościowych, gdzie otwarcie krytykował swoją byłą żonę, a także jej obecnego chłopaka. Nie przebierał w słowach, co zostało przez wielu uznane za cyberprzemoc i nękanie. Zrezygnował również z udziału w jednym z najpopularniejszych festiwali muzycznych na świecie, czyli Coachelli, choć miał być na nim główną gwiazdą.

Zagraniczne gwiazdy

Źródło: Dzień Dobry TVN
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu

Ostatnio muzyk usunął się w cień. Ustały również jego publikacje w Internecie. Jak podaje "Entertainment Tonight", według osoby z jego bliskiego otoczenia: "Kanye koncentruje się na uzdrowieniu. Próbuje odłączyć się od całego dramatu, który wydarzył się między nim a Kim. Skupia się na dbaniu o siebie, powracaniu do formy i złapaniu dystansu do tych wszystkich szaleństw. Troszczy się o swoją rodzinę oraz dzieci. To one są jego priorytetem i dlatego nad sobą pracuje". Znajomy zdradził również, że w trosce o pociechy, Kanye powiedział Kim, że powstrzyma się od publicznych wystąpień i agresywnych oświadczeń w mediach społecznościowych. Odseparował się, aby wyzdrowieć. Nie jest jednak jasne, czy Ye szuka pomocy w zakładzie leczniczym.

Kanye West odzyskał sekstaśmę Kim Kardashian

W telewizji emitowane jest show rodziny Kardashianów, w którym cały czas jest poruszany temat Kanyego Westa. W najnowszym odcinku widzowie mogli zobaczyć, jak wiele raper zrobił w przeszłości dla swojej ukochanej. Okazuje się, że jeszcze całkiem niedawno wspierał ją i walczył o jej bezpieczeństwo. Przed debiutem Kim Kardashian w "Saturday Night Live", który miał miejsce w październiku 2021 roku, Kanye West poleciał do Los Angeles i z powrotem, aby odebrać od byłego partnera Kim sekstaśmę, od której zaczęła się jej kariera.

- Odzyskał mi całą sekstaśmę. Poleciał do domu i wziął komputer, na którym był ten materiał, cały dysk twardy. Spotkał się z Rayem J na lotnisku i odzyskał wszystko dla mnie. (...) Wiem, że Kanye zrobił to także dla naszych dzieci - mówiła Kim Kardashian przez łzy w "The Kardashians".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło: Entertainment Tonight

Źródło zdjęcia głównego: Larry Busacca/Staff/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości