Kamila Szczawińska urodziła. Modelka pokazała pierwsze zdjęcie córeczki. "Nie mogę uwierzyć, że jest taka cudowna"

Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Modelka powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie malucha.

Kamila Szczawińska urodziła

Kamila Szczawińska kilka lat temu znacząco ograniczyła swoje zawodowe aktywności na rzecz rodziny. Na początku tego roku gwiazda ogłosiła, że oczekuje trzeciego dziecka. Maleństwo właśnie przyszło na świat, o czym modelka poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

- Tydzień temu w południe, przyszła na świat nasza córeczka... Na razie nie mamy jeszcze rytmu, uczymy się siebie, każdą chwilę spędzamy razem i nigdzie się nie spieszymy - rozpoczęła wpis Kamila Szczawińska, a następnie dodała: - Wyłączyłam się trochę ze świata Internetu, bo delektuję się każdą chwilą i nie chcę niczego przegapić. Całuję, przytulam, oglądam, dotykam i nie mogę uwierzyć, że jest taka cudowna, malutka i moja.

Modelka umieściła też urocze zdjęcie przedstawiające stópki malucha. Pod postem fani gwiazdy składają gratulacje i życzenia dla niej oraz córeczki. Redakcja Dzień Dobry TVN także przyłącza się do nich.

Kamila Szczawińska - kim jest

Karierę zaczęła w 2001 roku i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich modelek. Pracowała dla największych domów mody, nie zapominała także o polskich projektantach. W 2009 roku Kamila Szczawińska wyszła za mąż. Wraz z ukochanym doczekali się syna Juliana i córki Kaliny.

Od kilku miesięcy gwiazda mieszka w Berlinie, jednak z Polski wyjechała znacznie wcześniej do Hiszpanii, która była jej wymarzonym miejscem.

- Decyzja o Hiszpanii była niespodziewana. Przyjechałam tam pojeździć konno, spróbowałam treningów na andaluzyjskich koniach, co było moim wielkim marzeniem. Byłam tam najpierw w lutym, potem wróciłam w kwietniu, na majówkę. Wtedy stwierdziłam, że wciąż jest mi za mało tej Hiszpanii i że chciałabym tam pomieszkać, więc świetnym pomysłem będzie wynajęcie domu na wakacje. Wynajęliśmy dom na wakacje u w lipcu, po czterech tygodniach pobytu tam stwierdziłam, że nie wracam, że nie ma takiej możliwości - powiedziała w jednym z wywiadów dla Dzień Dobry TVN.

Zobacz wideo: Kamila Szczawińska o niebezpieczeństwach w świecie modelingu

>>> Zobacz także:

Klaudia Halejcio urodziła! Pokazała zabawny filmik ze szpitala: "Jesteśmy już razem"

COVID-19 zniszczył płuca kobiecie w ciąży. Przeszła cesarskie cięcie i przeszczep. "Zadzwoniłam do domu się pożegnać"

Sonia Bohosiewicz i jej tajemniczy mąż. Kim jest Paweł Majewski?

Autor: Iza Dorf

podziel się:

Pozostałe wiadomości