Gwiazdy

Fatalny stan zdrowia Julii Wróblewskiej. "Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia"

Gwiazdy

Julia Wróblewska

Już od wielu miesięcy wiadomo, że Julia Wróblewska boryka się z problemami psychicznymi. 21-letnia aktorka nie ukrywa, że bierze leki i przeżywa trudne chwile. Jej najnowszy post jednak szczególnie zaniepokoił fanów. Informuje w nim: "Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie".

Zły stan zdrowia Julii Wróblewskiej

W zeszłym roku Julia Wróblewska wyznała, że zdiagnozowano u niej zaburzenia osobowości. Poinformowała, że jest pod stałą opieką specjalisty i stosuje farmakoterapię. Wydawało się, że w ostatnim czasie jest lepiej i 21-latka znalazła oparcie w ramionach chłopaka. Niedawno jednak podzieliła się z fanami informacją, że się rozstali. Teraz dziewczyna opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Hej. Przepraszam za brak aktywności ostatnio. Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie

- zaczęła Julia Wróblewska.

Dodała również, że może liczyć na wsparcie bliskich i ten ciężki dla niej czas chciałaby przejść w spokoju, bez zbytniego udzielania się w mediach społecznościowych. Napisała:

Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę, ale nie dam rady teraz dużo publikować. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie, nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu. Po prostu uznałam, że warto Was poinformować, dlaczego ostatnio się tak wycofałam. Będzie lepiej, po prostu muszę to przejść. Dziękuję za wsparcie i pytania na DM, jak się czuję. Dużo mi to daje. Buziaki

Julia Wróblewska w Dzień Dobry TVN

Jakiś czas temu młoda aktorka udzieliła również poruszającego wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała o swoim zdrowiu psychicznym. Zdradziła wówczas, dlaczego kilka miesięcy wcześniej zdobyła się na ujawnienie prawdy o sobie na Instagramie.

Miałam dość udawania takiej szczęśliwej osoby w social mediach

- powiedziała.

Co jeszcze wyznała? Sprawdźcie w naszym wideo.

Zobacz: Julia Wróblewska o swojej walce o zdrowie psychiczne

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości