Gwiazdy

Joanna Opozda przypomniała o swoim starym zdjęciu. "Odcięcie się od manipulatora jest najlepszą karą"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Rozpad małżeństwa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ciągle jest żywym tematem w mediach. Aktorska para za pomocą social mediów, co jakiś czas komentuje sprawę, dolewając oliwy do ognia. Mama Vincenta przypomniała niedawno fanom swoje zdjęcie sprzed 2 lat - jej fani w komentarzach są bezlitośni dla jej już wkrótce byłego męża.

Burzliwy związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze do niedawna uciszali medialne echo związane z ich rozstaniem. Dziś o prywatnych szczegółach wiele mówią na InstaStory, przerzucając się winą. Ich wspólna historia zaczęła się około dwóch lat temu, kiedy po publicznych wyznaniach i publikacjach, para poinformowała o rozstaniu, następnie znów zaczęła się spotykać. W końcu poszli o krok dalej. 7 sierpnia 2021 roku, pewni swoich uczuć aktorzy, powiedzieli sobie "tak". Zaledwie kilka miesięcy po tym wydarzeniu głośno było o kryzysie między kochankami. Szybko okazało się, że sprawa zmierza ku rozwodowi, który ma odbyć się tej jesieni.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Przypomnijmy, że 22 lutego 2022 roku Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami Vincenta. Jakiś czas temu aktorka oskarżyła tatę swojego dziecka o to, że nie płaci alimentów. Sprawą miał zająć się komornik.

Fani Joanny Opozdy obrzucają winą Antka

Joanna Opozda początkowo nie chciała zabierać głosu w sprawie rozpadu małżeństwa, alimentów i relacji ze swoim - byłym już - partnerem. Kilkukrotnie została jednak wywołana do odpowiedzi, kiedy Antek nie pozostawiał jej wyboru i komentował publicznie ich życie osobiste. Ostatnio aktorka zdawała się mieć lepszy czas. Wróciła do pracy, nie stroniła też od imprez branżowych. Widmo rozwodu i walki o alimenty nie daje jednak o sobie zapomnieć.

Aktorka przypomniała o swoim zdjęciu sprzed dwóch lat. Przypięła je na samej górze swojego profilu. Możemy się jedynie domyślać, że czuła się wówczas silna, o czym dzisiaj chce pamiętać. Fani gwiazdy nie zawodzą. W świeżo pojawionych się komentarzach, dodają jej mnóstwo wsparcia. - Piękna kobieta i mama. Najlepsza, a synek będzie dumny. Nie przejmuj się tamtym, karma wróci i niedługo sam znowu zostanie - czytamy słowa otuchy fanki.

- Taka śliczna dziewczyna... On nie dorasta ci co pięt! Powinien błagać o wybaczenie - napisał wielbiciel Joanny. - Jesteś piękna, młoda i znana. Masz cudne dziecko, olej go, a na pewno jakiegoś fajnego faceta poznasz - dodawał otuchy kto inny.

Joanna Opozda mogła liczyć także na ogrom zrozumienia i dobre rady. - Bardzo proszę przestać reagować na niecne zaczepki. Milczenie i całkowite odcięcie się od manipulatora jest najlepszą karą - napisała jedna z kobiet. - Ślicznie Pani wygląda. Szkoda tylko, że Wasze sprawy są publicznie prane. Vincent ma super mamę. Pozdrawiam - brzmiał inny z komentarzy fanów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości