Joanna Opozda jest gotowa na nową miłość? Jej odpowiedź rozwiewa wątpliwości

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
WP Gwiazdy
Joanna Opozda

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas w życiu prywatnym. Jednak problemy z byłym partnerem rekompensuje jej dobra passa zawodowa oraz syn Vincent. Aktorka w najnowszym wywiadzie wyznała, czy chciałaby ponownie się zakochać.

Joanna Opozda - macierzyństwo

Joanna Opozda w lutym tego roku po raz pierwszy została mamą - na świat przyszedł jej syn Vincent. Po rozstaniu ze swoim mężem, Antonim Królikowskim, postanowiła, że będzie samodzielnie wychowywać dziecko. Dlatego po porodzie musiała szybko wrócić do pracy.

Rozwody

Rozwody 50+
Rozwody 50+Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Niedawno były partner Opozdy powiedział w mediach, że żałuje ślubu z Joanną. Jak gwiazda zareagowała na fakt, że Antek publicznie opowiada o ich relacji?

- Jeśli chodzi o tego człowieka, to już mnie nic chyba nie zdziwi. Ale nie będę wypowiadać się na jego temat, bo to jest ojciec mojego dziecka. Nie chcę rozmawiać na te tematy - podkreśliła Joanna w wywiadzie dla WP Gwiazdy.

Joanna Opozda o miłości

Minęło wiele miesięcy od rozstania Joanny i Antoniego. Zakończenie związku było bolesnym doświadczeniem, ale też życiową lekcją dla Joanny. Przyznała, że musi przepracować pewne rzeczy z przeszłości, by na nowo otworzyć się na kolejną relację. Nie jest jeszcze gotowa na nową znajomość.

- To nie jest odpowiedni czas na to. Nawet się nad tym nie zastanawiam, nie mam na to czasu. Zresztą mam miłość, nową miłość. To jest mój syn. Ta miłość w tej chwili w zupełności mi wystarcza. Nie czuję się samotna. Nie mam czegoś takiego, że chciałabym kogoś poznać. To jest bardzo wyjątkowy okres w moim życiu. (...) Ja teraz poznaję siebie, mojego syna i to jest bardzo ważny dla mnie czas, rozwojowy. Zawiodłam się bardzo na miłości - powiedziała aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: WP Gwiazdy

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości