Gwiazdy

Joanna Liszowska zdradza ciekawostki z życia prywatnego. Co w sobie lubi, a co chciałaby zmienić?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska zaprosiła Mateusza Hładkiego do garderoby Teatru Polonia, gdzie tuż przed monodramem "7 sekund wieczności" odpowiedziała na kilka szybkich pytań dotyczących życia prywatnego i zawodowego. Jaką przyjaciółką i mamą jest aktorka? Z kim zamieniłaby się na jeden dzień i co lubi w sobie najbardziej, a co z chęcią by zmieniła? Zobaczcie sami.

Joanna Liszowska od kuchni – jaka jest prywatnie?

Joanna Liszowska ugościła reportera w Teatrze Polonia i pokazała kulisty pracy aktora. Jak przyznała, przed sztuką zawsze stara się przybyć na miejsce godzinę wcześniej, by mieć czas na przygotowania, makijaż i tak zwane ostatnie szlify. - To jest pewnego rodzaju komfort. Można posprawdzać kostium, na spokojnie się przyszykować. Ale bywa różnie. Dzisiaj przyjechałam tu prosto z planu – dodała.

Jak wybrać makijaż dla siebie?

Makijaż smokey w 5 minut
Makijaż smokey w 5 minutDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Makijaż sceniczny wymaga wprawy. Na co dzień Joanna stroni jednak od make-upu. W domowych warunkach stawia na naturalność i wygodę. - Są takie dni, kiedy patrzę w lustro i sobie myślę, jak dobrze, że my kobiety możemy się malować. Czasami to jest potrzebne dla nastroju lub zakrycia zmęczenia - dodała.

Joanna Liszowska – rodzina, przyjaciele

Joanna Liszowska to także jedna z najbardziej energicznych i pozytywnych osób w polskich show-biznesie. Jak określa sama siebie? - Ogień, wulkan i latino. Najbardziej w sobie lubię temperament. Co by w sobie zmieniła? - Chciałabym dokańczać moje pomysły i je realizować - powiedziała.

Aktorka zdradziła także, że jest szczerą przyjaciółką, oddaną mamą przez duże M. Zapytana o to, z kim chciałaby się zamienić na jeden dzień, odpowiedziała pewnie: - Z Jennifer Lopez. Chciałabym mieć ten jej zadzior, który ona ma i tę pracowitość. Realizuje się i do tego jak wygląda – podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości