Robert Kochanek w programie "40 kontra 20". Znany tancerz zdradził nam, dlaczego postanowił szukać miłości w reality show

40 kontra 20 - Robert Kochanek to znany tancerze
Od 28 czerwca widzowie TVN7 mogą śledzić losy dwóch przystojnych kawalerów, którzy poszukują miłości swojego życia w programie "40 kontra 20". Jednym z nich jest znany tancerz, Robert Kochanek. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradził, dlaczego postanowił wziąć udział w programie oraz, czy jego profesja pomogła mu zaskarbić sobie uwagę uczestniczek show.

Robert Kochanek w "40 kontra 20"

Bohaterami "40 kontra 20" są mężczyźni, którzy szukają miłości. Wśród nich jest Robert Kochanek – 43-letni tancerz, którego widzowie TVN na pewno pamiętają z programu "Taniec z gwiazdami". Jak to się stało, że trafił do nowego reality show TVN7 i Playera?

- Powiem szczerze, że to był jeden wielki przypadek, ale ja nie uznaję czegoś takiego jak "przypadek", dlatego postanowiłem, że wchodzę w to i to będzie dla mnie nowe doświadczenie – wyznał Kochanek w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. - Bardzo dużo pracuję z kobietami, czy to jeśli mówimy pod kątem tańca, czy też innych tematów psychologicznych, dotyczących budowania własnej osobowości. Pomyślałem, że to będzie niesamowite wyzwanie i wcale się nie pomyliłem. Działy się tam takie rzeczy, które pozostaną ze mną do końca – stwierdził.

Czy od początku miał nadzieję, że w "40 kontra 20" spotka "tę jedyną"? – Na to chyba nigdy nie mamy wpływu. Jeśli takie coś się wydarzy, to dlaczego nie? – powiedział enigmatycznie.

Taniec w życiu Roberta Kochanka

W 2005 roku Robert Kochanek pojawił się w programie "Taniec z gwiazdami" na antenie TVN. Wystąpił w sumie w sześciu edycjach, a jego partnerkami na parkiecie były: Anna Korcz, Joanna Koroniewska (zajęli 3. miejsce), Joanna Liszowska, Daria Widawska, Małgorzata Socha oraz Ilona Felicjańska. Czy uczestniczki "40 kontra 20" rozpoznały w Robercie znanego tancerza?

- Było bardzo dużo fajnych, wesołych sytuacji. Rafał Maserak, Robert Maserak… Dziewczyny wiedziały, że gdzieś gra, ale tak nie do końca – wspominał Kochanek.

Czy bycie tancerzem to problem w relacjach z kobietami? – Powiem szczerze, że to potrafi ułatwić kontakt z kobietą, ale na dłuższą metę może też bardzo zaszkodzić z racji tego, że ta bliskość gdzieś jest w tej nauce, kontakt z kobietami również. Trzeba być bardzo ostrożnym, żeby ani w jedną, ani w drugą stronę nie przesadzić. (…) Kiedy kończy się profesjonalny taniec, a wybranka nie jest zawodową tancerką, to może być problem – zauważył uczestnik "40 kontra 20".

Czym poza tańcem obecnie zajmuje się Robert Kochanek? Co jeszcze nam powiedział? Zobacz wideo u góry.

"40 kontra 20" – gdzie oglądać?

To pierwszy w historii polskiej telewizji program typu dating show, w którym nie ma podziału na wiek. Biorą w nim udział kobiety od 20 do 50 lat oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30. roku życia oraz powyżej 40.

"40 kontra 20" dostępny jest na Player.pl. Od 28 czerwca program można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości