Gwiazdy

Joanna Koroniewska wspomina trudną ciążę. "Mówię o tym pierwszy raz" 

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Twój Styl
Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym poruszyła wyjątkowo intymne wątki ze swojego życia. Gwiazda opowiedziała o utraconej ciąży, relacji z mężem oraz sile, którą dają jej media społecznościowe. Zdradziła również, skąd wziął się pomysł na słynną "Domówkę u Dowborów".

Joanna Koroniewska na Instagramie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - jedna z najpopularniejszych par w polskim show biznesie - na początku pandemii postanowili przeprowadzać wywiady z osobistościami ze świata rozrywki. Dziś trudno wyobrazić sobie polski internet bez "Domówki u Dowborów" i jej charyzmatycznych prowadzących. Okazuje się jednak, że sam pomysł na tę transmisję jest wynikiem bardzo bolesnego doświadczenia.

- "Domówki" wymyśliliśmy w czasie pandemii, ale zaczęło się wcześniej, w trudnym dla mnie czasie - powiedziała Joanna Koroniewska w wywiadzie, który ukazał się na łamach "Twojego Stylu". - Mówię o tym pierwszy raz. Pięć lat temu przeżyłam dramat związany z oczekiwaniem na drugie dziecko. Byłam po kilku poronieniach, wielu próbach zajścia w ciążę. Pojawiła się szansa na jej utrzymanie, ale musiałam leżeć przez niemal dziewięć miesięcy. Codziennie budziłam się w potwornym strachu o dziecko. W tym czasie pojawiły się wyssane z palca publikacje. Nie chciałam tego komentować, ważna była tylko ciąża. W tamtej sytuacji Instagram okazał się lekarstwem - wyznała.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Aktorka nie ukrywa, że kontakt z fanami daje jej mnóstwo energii.

- Nie opisywałam, z czym się mierzę, nie fotografowałam się z brzuchem, ale czułam przychylność tych, którzy do mnie pisali - zdradziła gwiazda okładkowej sesji magazynu. - Jakby wiedzieli, że wsparcie jest mi potrzebne. Wtedy przekonałam się, że Instagram może generować więzi, które nie są powierzchowne. Odkryłam zasadę: mimo że nie mówisz o sobie wszystkiego, nie odsłaniasz prywatności, możesz być interesująca dla innych. Możesz dać im coś od siebie i coś wartościowego dostać. Uznałam, że to medium dla mnie - dodała.

Joanna Koroniewska o mężu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się w 2014 roku. Para doczekała się dwóch córek: Janiny i Heleny. Jak zapewnia aktorka, pomimo upływu czasu, atmosfera ich związku wciąż jest gorąca.

- Mój mąż zyskuje z każdym rokiem. Nasza relacja także - stwierdziła. - Szanujemy się, doceniamy. No i wciąż jest między nami ogień. Nie mam na myśli tylko sfery fizycznej. Nie mogłabym być z kimś, kto mi nie imponuje. Mój mąż chyba symetrycznie czuje to samo. Myślę jednak, że tym, co nas scala najsilniej, jest fakt, że oboje pochodzimy z rozbitych domów i zależy nam na tworzeniu stabilnej rodziny - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Twój Styl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

Pozostałe wiadomości