Gwiazdy

Jessica Mercedes zaprosiła nas do swojego mieszkania. Jak wygląda jej "wielka kawalerka"?

Gwiazdy

Gdy Jessica Mercedes urządzała swoje mieszkanie, jej perypetie śledziła cała Polska. Media donosiły o kolejnych ekipach remontowych, które ją oszukały, albo uszkodziły poszczególne elementy wystroju. W końcu w tym roku udało jej się tam wprowadzić. W Dzień Dobry TVN pokazała, jak mieszka i opowiedziała o relacji z bratem.

Mieszkanie Jessiki Mercedes

Wiosną 2017 roku Jessica Mercedes kupiła dwupoziomowy apartament w centrum Warszawy o powierzchni około 140 m2. Jego remont trwał naprawdę długo, ponieważ blogerka miała wielkiego pecha do ekip budowlanych. Na szczęście w tym roku w pewnej części udało się go wykończyć i Jemerced wprowadziła się do własnego gniazdka.

W Dzień Dobry TVN jej mieszkanie odwiedził Mateusz Hładki. Duże wrażenie zrobiła na nim przede wszystkim obłędna kuchnia. Okazało się, że Jess potrafi i lubi w niej przyrządzać dania.

- Ja bardzo lubię gotować, ale nie gotuję na takim poziomie, jak mój brat - powiedziała influencerka.

Następnie zaprowadziła reportera do swojego ogromnego salonu, którego fragmenty często można zobaczyć na jej Instagramie. Jest to bardzo wysokie pomieszczenie - ma około 7m wysokości .

- Tak naprawdę my się śmiejemy z moim chłopakiem, że to jest wielka kawalerka, bo tu wszędzie prawie nie ma drzwi i na górze również, więc na upartego, jak chcemy liczyć pomieszczenia, to są tutaj może z 4 pokoje - opowiadała Jessica.

Mieszkanie jest nieco w stylu loftowym, utrzymane w spokojnych, jasnych barwach . Może się to wydawać nieco zaskakujące dla fanów, którzy znają jej zamiłowanie do kolorowych ubrań.

- W modzie jestem zwariowana i kocham kolorowe rzeczy, a w meblach (...) jestem minimalistką, bo postawiłam na kolory ziemi . Bardzo się dobrze czuję w takich kolorach. One są bardzo wyciszające i ja wtedy też mogę tutaj odpoczywać - wyznała influencerka.

Obecnie główną uwagę w tym pomieszczeniu zwraca ogromna choinka, która jest przystrojona pięknymi światełkami i oryginalnymi bombkami - niektóre z nich są nawet w kształcie grzybów.

- Z okazji, że nadchodzą święta, to stwierdziłam, że trochę mogę zaszaleć z choinką. No i długo się zastanawiałam, jak moje ukochane kanapy z lat 70. (...) połączyć ze świętami. Żeby to dalej wyglądało świątecznie, a trochę tradycyjnie, (...) miało jakąś tam spójność. No i mamy tradycyjną, prawdziwą, żywą choinkę - stwierdziła Jessica Mercedes Kirschner.

Wspólna praca Jess i Justina

Podczas odwiedzin reportera w mieszkaniu Jess był również jej brat, Justin Kirschner, który robił świąteczne ciasteczka. Jego pasją jest gotowanie - robi to od 14. roku życia. Można powiedzieć, że ma to we krwi.

- Przez to, że nasza rodzina jest gastronomiczna. Babcia miała jedną restaurację, mama miała drugą restaurację. Jak byłem mały to chodziłem tam już i pomagałem - wyznał w naszym programie.

Choć nie mieszka razem z siostrą, często gości w jej mediach społecznościowych. To dlatego, że jakiś czas temu zaczęli razem pracować.

- W zawodzie influencerki w pewnym momencie było strasznie dużo podróży na świecie i zawsze była potrzebna jednak druga osoba, bo ktoś nas nagrywa na tego YouTube'a, ktoś nam robi te zdjęcia na Instagram. W pewnym momencie stwierdziłam, że nie chcę już pracować z obcymi, fajnie by było zrobić to rodzinnie, bo wtedy pomiędzy pracą jest dużo fajnych momentów, typu że razem oglądamy zachody słońca czy idziemy na jakieś fajne pokazy mody itd. Więc tak zaczęła się nasza współpraca - wyznała Jessica.

Jaką siostrą jest Jessica Mercedes?

Jess i Justin zazwyczaj są ze sobą zgodni i rzadko się kłócą, choć w dzieciństwie bywało inaczej.

- Jak byliśmy mali, to się dużo biliśmy - klasycznie, jak to rodzeństwo. Ale myślę, że się w miarę dogadujemy, bo też się śmiejemy, że mamy ten sam słoneczny znak zodiaku. Jesteśmy lwami i może też przez to - wyznał Justin.

Dodał także, że dostrzega w Jessice zarówno zalety, jak i wady. Jaką jest siostrą?

- Perfekcjonistką, ja bym powiedział, ale bardzo wrażliwą. Przez to, że o wszystko dba tak perfekcyjnie, to często potrafi być trochę irytująca i taka może lekko wredna. Ale tak to zawsze ma naprawdę dobre serce - stwierdził brat influencerki.

Jest między nimi 3-letnia różnica wieku. Przez to, że Justin jest młodszy, Jessica zawsze była wobec niego nadopiekuńcza. Było to spowodowane też tym, że wychowywali się sami. Nie mieli ojca, więc ich mama pracowała i pełniła rolę obojga rodziców.

- Dlatego mamy taką mocną więź do dzisiaj i niektórzy ludzie też to podziwiają. Niektórzy mówią, że nie do końca właśnie utrzymują kontakt, a dla nas rodzinne więzi to są zdecydowanie najważniejsze wartości - dodała Jessica Mercedes Kirschner.

Z kim Jessica Mercedes spędzi święta Bożego Narodzenia?

Do dziś również oboje są niezwykle wdzięczni swojej mamie. Często z nią rozmawiają i odwiedzają. Nie mogą się także doczekać, aż pojadą do niej na święta Bożego Narodzenia.

- Nasza mama jest młoda - jest ode mnie tylko 20 lat starsza - i zawsze była dla nas taką inspiracją, wsparciem, ale również przyjaciółką... I z mamą mamy super relacje. Bardzo się kochamy i też już wcześniej planujemy pojechać do niej w święta. Będziemy je spędzać wspólnie, rodzinnie - zdradziła blogerka.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości