Gwiazdy

"Nie ma w tym nic dziwnego". Jennifer Aniston zdradziła, co ją łączy z Bradem Pittem

Gwiazdy

Jennifer Aniston udowadnia, że można przyjaźnić się ze swoim byłym mężem. Aktorka utrzymuje kontakt nie tylko z Justinem Theroux, ale także z Bradem Pittem - mimo że ten zostawił ją dla Angeliny Jolie. Fani gwiazdy "Przyjaciół" marzą o tym, aby zeszła się z pierwszym mężem. W jednym z ostatnich wywiadów Aniston zdradziła, jak teraz wygląda jej relacja z Pittem.

Jennifer Aniston - co ją łączy z Bradem Pittem

Rozwód Jennifer Aniston i Brada Pitt był dla ich fanów ogromnym rozczarowaniem, dlatego odkąd aktorzy są ponownie singlami, ich wielbiciele mają nadzieję na zejście się tej dwójki. Emocje sięgają zenitu, kiedy gwiazdy pokazują się podczas tych samych imprez. Tak było, gdy Pitt przyszedł na przyjęcie zorganizowane z okazji 50. urodzin swojej byłej żony i gdy pogratulował jej statuetki otrzymanej w 2020 r. podczas gali rozdania Nagród Gildii Aktorów Ekranowych. Spekulacje odżyły również po tym, kiedy oboje wzięli udział w akcji charytatywnej polegającej na odczytaniu dialogów z filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High". Aniston wcieliła się w Lindę, która zakochała się w Bradzie, czyli postaci granej przez Pitta. Para musiała odegrać jedną z najbardziej zawstydzających scen w filmie.

Atmosferę podgrzewają również amerykańskie media plotkarskie, które co i raz publikują teksty o rzekomych dowodach na to, że gwiazdy wróciły do siebie.

Do spekulacji postanowiła się ostatnio odnieść Jennifer Aniston. - Brad i ja jesteśmy kumplami, jesteśmy przyjaciółmi. Rozmawiamy ze sobą i nie ma w tym nic dziwnego - stwierdziła. Tą wypowiedzią aktorka rozwiała wszystkie wątpliwości dotyczące plotek o romansie z byłym mężem.

Jennifer Aniston - kolejny ślub?

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozwiedli się w 2005 roku. Byli małżeństwem przez pięć lat. Po kilku latach aktorka zdecydowała się na kolejny ślub. Tym razem jej wybrankiem był także aktor Justin Theroux. Niestety i ta miłość nie przetrwała. Ostatnio w wywiadzie dla magazynu "People" gwiazda przyznała, że nie chce kolejny raz wychodzić za mąż. Ma jednak nadzieję, że znajdzie fantastycznego partnera.

- Interesuje mnie po prostu przyjemne życie i wspólna zabawa. Nie musi to być wyryte w dokumentach prawnych - powiedziała gwiazda "Przyjaciół".

>>> Zobacz także:

Piotr Kraśko wspomina swojego tatę-dziennikarza. "Raz w życiu rozmawialiśmy o sprawach zawodowych i to przez 30 sekund"

Dagmara Kaźmierska wciąż cierpi po wypadku. "Nie mam chrząstek stawowych ani pięty. Prawa noga jest do operacji"

Mandaryna przerywa milczenie na temat związku. Reakcja na pytanie o partnera zdradza wszystko

Autor: Iza Dorf

Źródło: People

Pozostałe wiadomości