Gwiazdy

Agata Wątróbska i Janusz Chabior świętują pierwszą rocznicę ślubu. "Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Janusz Chabior i Agata Wątróbska to aktorska para, którą pokochali widzowie programu "Power Couple". Choć nie udało im się go wygrać, zyskali ogromną sympatię fanów. W sieci pojawiły się właśnie wyjątkowe zdjęcia małżeństwa. Powód? Nie byle jaki. Mija dokładnie rok, odkąd złożyli sobie ślubną przysięgę.

Agata Wątróbska do męża: "Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą"

W niedzielę 20 czerwca para umieściła na swoich kontach na Instagramie fotografie wykonane dokładnie rok temu podczas ich ślubu. Agata Wątróbska zwróciła się w swoim poście bezpośrednio do męża:

No to rok za nami kochanie ?Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą ❤️

Jak można się było spodziewać, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, także od znanych przyjaciół pary. Aktorka Joanna Moro napisała: "Wspaniałe, że się odnaleźliście !!!! Wznieśliście się oboje ponad ziemię ❤️❤️❤️❤️"

Janusz Chabior świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Ślubne zdjęcie pojawiło się także na profilu Janusza - to ta sama fotografia, za pomocą której rok temu aktor poinformował fanów o ślubie i weselu. On także podziękował żonie. - Dzisiaj nasza pierwsza rocznica ślubu??Dziękuję Agatko, że jesteś❤️ - napisał.

Komentarz u Janusza Chabiora zostawił dziennikarz TVN Oliwier Janiak: "LOVIASY DLA WAS ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️".

Nasza redakcja dołącza oczywiście do życzeń i gratulacji!

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w "Power Couple"

Niedawno para gościła w Dzień Dobry TVN. Agata Wątróbska porównała wówczas udział w "Power Couple" do dzieci wracających z letnich obozów czy kolonii: - Wydają się wtedy starsze, dojrzalsze - powiedziała i... niestety nie rozwinęła tej myśli, gdyż jej mąż, Janusz Chabior, wszedł jej w słowo i zapewnił, że ona z każdym dniem wydawała mu się młodsza i piękniejsza.

– To był roller coaster emocjonalny. Od śmiechu po rozpacz, strach i były też momenty ogromnego wzruszenia. W ostatnim odcinku, gdy przeszłam przez ten mostek okropny, (...) byłam tak zrozpaczona i tak szczęśliwa. Janusz mnie cały czas całował – wspominała Agata.

Zobacz wideo: Agata i Janusz, czyli "Power Couple"

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości