Gwiazdy

Jan Kliment ogląda "Mam Talent!" ze swoją żoną. "Jak jej się coś nie podoba, to od razu mi mówi"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Jan Kliment o wsparciu Lenki. Żona zawsze trzyma za niego kciuki

Jan Kliment w 13. edycji programu "Mam Talent!" dołączył do jurorskiego składu i wraz z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską ocenia popisy uczestników. Praca w telewizji wiąże się z dużym stresem, ale tancerz zawsze może liczyć na wsparcie swojej żony Lenki. Częściej go chwali czy konstruktywnie krytykuje?

Jan Kliment o swojej żonie

Jan Kliment i jego żona Lenka poznali się w szkole tańca w Czechach, skąd oboje pochodzą. Są razem od 12 lat, a 5 lat temu się pobrali. Ukochana bardzo mu kibicuje w rozwoju kariery zawodowej i udziela wielu rad.

- Czasami oglądamy razem program i wtedy dużo o tym nie rozmawiamy. Dopiero potem jakoś przy śniadaniu Lenka powie mi, że coś fajnie powiedziałem, że coś było śmieszne. Albo że powinienem popracować nad moim językiem polskim, bo jednak ona mówi lepiej ode mnie, ale ja się staram. Żona mnie zawsze wspiera. Ja ją, ona mnie. Jak jej się coś nie podoba, to od razu mi mówi. To fajne jest słyszeć opinię drugiej osoby - powiedział Jan Kliment w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

Jakim jurorem jest Jan Kliment?

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak ciepło przywitały Jana Klimenta w gronie jurorów "Mam Talent". Tancerz chętnie słucha rad koleżanek, a także swojej żony, jednak oceniając występy uczestników, kieruje się tylko własnymi odczuciami i tym, co podpowiada mu serce. Dzięki temu działa w zgodzie ze sobą.

- Nie chcę być pod wpływem opinii innych, bo zawsze jestem otwarty na to, co dzieje się tu i teraz. Myślę sobie, że jest nowy dzień, nowa energia, nowy występ i trzeba podchodzić do tego indywidulanie i nie oceniać tego, co już było - podkreślił tancerz.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości