Gwiazdy

Jan Englert o żonie Beacie Ścibakównie: "Objęła w domu kilka ministerstw". Kto rządzi w ich domu?

Gwiazdy

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Reporter:
Kinga Burzyńska, Mateusz Jarosławski
Światła na… Beatę Ścibakównę
Światła na… Beatę Ścibakównę Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Gościem Kingi Burzyńskiej w cyklu "Światła na..." w Dzień Dobry TVN była Beata Ścibakówna. - Jestem postrzegana jako taka spokojna blondynka, a ja taka nie jestem - mówi o sobie aktorka. Jak wspomina początki swojej kariery? Kto rządzi w domu - ona czy jej mąż, Jan Englert?

Beata Ścibakówna - aktorka teatralna

Beata Ścibakówna zaprosiła Kingę Budzyńską do Zamościa, gdzie pokazała jej tamtejszy dom kultury, w którym stawiała swoje pierwsze kroki w aktorstwie. - Miała świetną dykcję i była urocza - powiedziała bliska koleżanka artystki Grażyna Kawala. - Beata jest też bardzo sentymentalna - dodała.

Aktorka bardzo ceni sobie przyjaźnie z czasów dzieciństwa, dlatego utrzymuje je do tej pory. - Jest jedna kierowniczka i Beata niesamowicie dba o relacje między nami. Ona nas tak scala i goni do tych spotkań - wyjaśniła Iwona Glas-Raba.

Jan Englert o Beacie Ścibakównie

Beata Ścibakówna od 27 lat jest żoną Jana Englerta. Jak przyznał jej mąż, aktorka "objęła w domu kilka ministerstw - finansów, gospodarki, budownictwa". Kto więc gra pierwsze skrzypce w małżeństwie? - Na scenie na pewno równowaga, w domu na pewno Beata, a w teatrze jeszcze ja - stwierdził.

Gdy Kinga Burzyńska zapytała Jana Englerta, jaką kobietą jest jego żona, skwitował: "wspaniałą i koniec".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Reporter: Kinga Burzyńska, Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości