Gwiazdy

W jakim stanie jest Karolina Pisarek? Menadżerka podała nowe informacje

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Fakt
Karolina Pisarek

Karolina Pisarek niedawno wyznała, że boryka się z silnymi bólami głowy. Migreny były na tyle uciążliwe, że postanowiła skonsultować się z lekarzem. Ostatecznie modelka trafiła do szpitala, gdzie neurolodzy starają się ustalić, co jej dolega. Menedżerka Karoliny, Małgorzata Leitner, poinformowała media o aktualnym stanie zdrowia swojej podopiecznej.

Karolina Pisarek - problemy zdrowotne

Karolina Pisarek podupadła na zdrowiu. Na swoim profilu na Instagramie oznajmiła, że od dłuższego czasu mierzy się z silnym bólem głowy, który uniemożliwia jej pracę i codzienne funkcjonowanie. Nigdy wcześniej nie miała podobnych dolegliwości, więc postanowiła udać się do lekarza. Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie wykonano jej tomografię komputerową głowy, a także rezonans kręgosłupa i szyi.

Pisarek mówi tak

Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej
Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Pojawiło się podejrzenie guza, wszyscy jesteśmy w szoku. (...) Przez ostatnie dni nasilał się ból głowy, Karolina była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy - przekazała kilka dni temu Małgorzata Leitner, menadżerka Karoliny, w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Menadżerka Pisarek o jej stanie zdrowia

Nie tylko bliscy martwią się Karolinę, ale również jej fani. Są bardzo zaniepokojeni i dopytują o samopoczucie modelki. Menadżerka oraz mąż Pisarek, Roger Salla, starają się na bieżąco zawiadamiać media o tym, czy nastąpił jakiś przełom. Leitner w rozmowie z Faktem przyznała, że stan zdrowia gwiazdy powoli się stabilizuje.

- Życie ani zdrowie Karoliny nie jest zagrożone. Taką informację przekazał jej neurolog - powiedziała.

Mamy nadzieję, że z każdym dniem Karolina będzie czuła się coraz lepiej i niedługo powróci do zawodowych obowiązków.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Fakt

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości