Gwiazdy

Nana i Łukasz z "Hotelu Paradise" się rozstali: "Na pewno każdy wyciągnie z tego wnioski"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Instagram
Natalia "Nana" Majos i Łukasz Hryniewicki

Natalia "Nana" Majos i Łukasz Hryniewicki zamieścili w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu. - Nie wszystko jest tak kolorowe, jak na Instagramie - podkreślili uczestnicy 4. edycji "Hotelu Paradise". Co się wydarzyło?

Natalia "Nana" Majos i Łukasz Hryniewicki - uczestnicy "Hotelu Paradise 4"

Natalia "Nana" Majos i Łukasz Hryniewicki poznali się na planie "Hotelu Paradise 4" realizowanego na Zanzibarze. Ich losy z zapartym tchem śledzili widzowie. Para doszła aż do finału, a swoją miłośną przygodę postanowiła kontynuować po zakończeniu zdjęć.

Uczestnicy 6. edycji "Hotelu Paradise"

Czy Grzesiek z "Hotelu Paradise" jest w związku z Magdą?
Czy Grzesiek z "Hotelu Paradise" jest w związku z Magdą?
wideo 2/6

W marcu Nana i Łukasz świętowali rocznicę związku i próbowali się dotrzeć. W mediach społecznościowych ochoczo dzielili się swoją codziennością. Jednak od jakieś czasu po sieci krążyły plotki o tym, że ich relacja przechodzi kryzys. Teraz byli uczestnicy show zabrali głos w tej sprawie.

Nana i Łukasz z "Hotelu Paradise 4" się rozstali

Natalia "Nana" Majos i Łukasz Hryniewicki o swoim rozstaniu poinformowali za pośrednictwem Instagrama.

Nadszedł ten czas... Jak wiecie, mieliśmy dużo fajnych chwil, mieliśmy też i gorsze, jak to w związku bywa. Nie wszystko jest tak kolorowe, jak na Instagramie. Ostatnie tygodnie nie należały do najlepszych i gorsze chwile przeważyły

- Zrozumieliśmy, że jednak się od siebie różnimy i żyjemy na innych zasadach. Są pewne kwestie, które są nie do przejścia. Dziś ogłaszamy publicznie nasze rozstanie, ale zatrzymamy nasze powody dla siebie. Na pewno każdy wyciągnie z tego wnioski - przekazali uczestnicy "Hotelu Paradise".

Pod postem posypało się wiele komentarzy od fanów formatu oraz koleżanek i kolegów z 4. edycji, którzy trzymali kciuki za parę.

"Szkoda. Trzymajcie się", "I tak was kochamy", "A ja liczyłam, że to post zaręczynowy. No cóż, szkoda, trzeba żyć dalej", "Nie lubię tego, ale skoro tak zdecydowaliście! Trzymajcie się", "Decyzja nigdy nie jest prosta, ale mądre podejście" - napisali użytkownicy Instagrama.

Czy Angelika z "Hotelu Paradise 6" jest gotowa na nową miłość?
Czy Angelika z "Hotelu Paradise 6" jest gotowa na nową miłość?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości