Gwiazdy

Uczestnicy "Hotelu Paradise" zaręczyli się w Dzień Dobry TVN. "Chcę spędzić z tobą resztę swojego życia"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Miłość z „Hotelu Paradise”

Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko to uczestnicy drugiej edycji niezwykle popularnego programu "Hotel Paradise". Uczucie, które się między nimi zrodziło, okazało się na tyle silne, że Ivan zdecydował się oświadczyć Annie na antenie Dzień Dobry TVN. Zobaczcie ten niezwykle wzruszający moment.

Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko z "Hotelu Paradise" o planach

Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko poznali się na oczach widzów programu "Hotel Paradise". Po opuszczeniu show stworzyli bardzo udany związek. - Cały czas nasze życie, wspólne życie, rozwija się w lepszą stronę. Cały czas staramy się dbać o siebie i się rozwijać - powiedział Ivan. Para wyznała, że niedawno zdecydowali się na ważny krok i kupili psa. - To sprawdzian (...). Ania bardzo chciała. To obowiązek, początkowy, żeby później można było rozwinąć naszą relację - dodał mężczyzna.

Ale to nie koniec zmian w ich życiu. - Ja i Ivan planujemy otworzyć jakieś swoje dodatkowe biznesy i w tym kierunku się rozwinąć. W tę stronę będziemy uderzać. Ja jestem na etapie doboru produktu (...) - wyjawiła w Dzień Dobry TVN Anna Matyasek.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko z "Hotelu Paradise" zaręczyli się

Ivan nie ukrywał w naszym studiu, że jego marzeniem jest "polepszenie związku z Anią". Dlatego też, niespodziewanie dla swojej ukochanej, wyciągnął z kieszeni marynarki małe pudełeczko i uklęknął przed nią. - (...) Chcę, moja droga, spędzić z tobą resztę swojego życia. Czy zostaniesz moją żoną? - zapytał Ivan w Dzień Dobry TVN. Zaskoczona i wzruszona Anna odpowiedziała - "Tak!".

Kiedy pierwsze emocje opadły, uczestnik "Hotelu Paradise" zdradził, że zaręczyny na wizji planował od dwóch miesięcy. - Poprosiłem całą ekipę z Dzień Dobry TVN, żeby mi pomogli w organizacji. (...) Do ostatniej chwili nikt o tym nie wiedział (...)- dodał.

Parze życzymy wiele szczęścia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości