Gwiazdy

Pierwszy wspólny wywiad zwycięzców 6. edycji "Hotelu Paradise". Czy Monika i Mikołaj są parą?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Pierwszy wspólny wywiad Moniki i Mikołaja z "Hotelu Paradise 6"
Pierwszy wspólny wywiad Moniki i Mikołaja z "Hotelu Paradise 6"
wideo 2/4

Za nami wielki finał "Hotelu Paradise". Monika i Mikołaj wygrali 6. edycję programu. Na ścieżce lojalności nie rzucili złotymi kulami, więc podzielili się nagrodą. Zwycięzcy w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl wyznali, czy są w związku. Jak potoczyły się ich losy?

"Hotel Paradise 6". Monika i Mikołaj o emocjach po finale

W wielkim finale reality show znaleźli się Monika i Mikołaj oraz Grzesiek i Magda. Byli uczestnicy zagłosowali, która z par powinna wygrać. Za Moniką i Mikołajem stanęli: Adam, Piotr, Marek, Kamila, Grzegorz, Gabrysia i Klaudia. Z kolei za Magdą i Grześkiem ustawili się: Ola, Hania, Angelika, David, Dawid i Natalia.

Przewagą jednego głosu zwyciężyli Monika i Mikołaj. W rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl opowiedzieli, jakie emocje im wtedy towarzyszyły. To ich pierwszy wspólny wywiad.

- Bardzo dużo tych emocji było. Euforia, radość, ekscytacja. Na pewno docenialiśmy mocno ten fakt, że byliśmy od samego początku, nie odpadliśmy podczas programu, więc to było zwieńczenie tych wszystkich nerwów, emocji - powiedział Mikołaj.

- Dobrze powiedziałeś, tych wszystkich nerwów - dodała Monika. - Już naprawdę lekkie zmęczenie pod sam koniec było. (...) Nawet jak stałam, jak Mikołaj by rzucił, to byłam spełniona, że już osiągnęliśmy wszystko, bo wygraliśmy - przyznała.

"Hotel Paradise 6". Czy Monika i Mikołaj są w związku?

Widzów "Hotelu Paradise" z pewnością ciekawi, jak potoczyły się losy Moniki i Mikołaja. Czy przyjacielska relacja przerodziła się w miłość?

- Nie jesteśmy razem. Jesteśmy przyjaciółmi - wyznał Mikołaj. - Tak jak było to w programie, mamy dobry kontakt ze sobą - podkreślił.

- Wiem, że może zawodzimy tym fanów, którzy nam kibicowali, ale uważam, że naprawdę przyjaźń jest o wiele cenniejsza. Jeżeli coś by się między nami zepsuło i stracilibyśmy kontakt, to naprawdę bym żałowała, że tyle razem przeszliśmy, a nie mamy teraz kontaktu. Jednak większość związków tak się kończy, że ludzie się rozdzielają i idą w swoją stronę, więc uważam, że wyszło bardzo dobrze - stwierdziła Monika.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN online

Pozostałe wiadomości