Gwiazdy

Hanna Zborowska o nowej miłości. "Córka ma wrażenie jakby zdradzała swojego tatę, lubiąc Marcelo"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Nowe życie Hanny Zborowskiej

Hanna Zborowska jest obserwowana na Instagramie przez ponad 140 tys. osób. Wielu inspiruje jej codzienne życie w Brazylii, gdzie mieszka od kilkunastu lat. Niedawno w życiu Hani sporo się zmieniło. Influencerka rozwiodła się, poznała nową miłość i ruszyła z nowym projektem.

Nowe życie Hanny Zborowskiej

Hanna Zborowska 15 lat temu wyjechała do Brazylii za ukochanym, którego poznała w trakcie studiów w Hiszpanii. Niestety miłość nie przetrwała próby czasu i jej małżeństwo w zeszłym roku się rozpadło. Influencerka nie ukrywa, że w ostatnim czasie w jej życiu zaszło wiele zmian. Rozwód, pandemia i niepewność jutra sprawiły, że wpadła na pomysł rozkręcenia własnego biznesu.

- Nie powiem, żeby było super jeśli chodzi o zawodowe sprawy. Bo wcześniej pracowałam w firmie byłego męża. Zaczęłam robić wszystko na raz i to nie był chyba dobry pomysł. Stworzyłam projekt z dwoma koleżankami - Magda, która jest artystką pierwsza się do mnie zgłosiła. Zrobiła kilkanaście projektów. A druga to mentorka, która wyciągnęła mnie z doła po rozwodzie. Z dziewczynami zrobiłyśmy Księżycowy Kalendarz - wyjawiła Hanna Zborowska.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Hanna Zborowska o nowym partnerze

Pod koniec roku w życiu Hanny Zborowskiej pojawił się nowy mężczyzna - Marcelo. Od tamtej chwili znowu poczuła sens życia i nabrała wiatru w żagle.

- Już w zeszłym roku byliśmy razem. Nie żeby roczny związek był jakoś długometrażowy, ale jest śmiesznie. Po 14 czy 15 latach małżeństwa miałam motylki. Poczułam się młodo i beztrosko - zwierzyła się Zborowska.

- Mila, czyli młodsza córka, potrafiła sobie to w głowie poukładać. Ale starsza córka ma wrażenie jakby zdradzała swojego tatę, lubiąc Marcelo - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości