Prowadzący Dzień Dobry TVN ze statuetką Osobowość Roku 2021. "To zawsze wielki kredyt zaufania"

Autor:
Nastazja
Bloch
Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marka Roku 2021

Gwiazdy polskiego show-biznesu pojawiły się na gali Marki Roku 2021. Do kogo trafiły statuetki? Dwie z nich zdobyli prowadzący Dzień Dobry TVN – Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Szczęśliwy duet swoim sukcesem pochwalił się w mediach społecznościowych.

Marka Roku 2021. Znamy zwycięzców

W jednym z warszawskich hoteli w środowy wieczór 15 grudnia odbyła się Gala Marki Roku. Na rozdaniu nagród nie zabrakło plejady gwiazd. Wśród zaproszonych pojawili się: Anna Lewandowska, Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski, Aleksandra Kwaśniewska, Blanka Lipińska, Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Beata Tadla, Edyta Herbuś, Aleksandra Szwed, Joanna Przetakiewicz i Magdalena Pieczonka. Podczas uroczystości podsumowano kilka prestiżowych ogólnopolskich plebiscytów. Jednym z nich była Kobieca Marka Roku. Kto odebrał statuetkę?

Dwie nagrody w kategorii "zdrowie" trafiły do Anny Lewandowskiej. Wyróżniona została zarówno firma trenerki, jak i ona sama. Lewandowska z dumą odebrała nagrodę "Gwiazdy zdrowia".

- Wyróżnienie było co prawda dla mnie, ale ja jakoś tak czuję, że powinno ono brzmieć raczej "Gwiazdozbiór Zdrowia", bo przecież dziś stoi obok mnie zespół wspaniałych, mądrych ludzi. W każdej z pięciu moich firm są eksperci, którzy razem ze mną dbają o to, by Polki i Polacy, którzy chcą żyć zdrowiej - mieli w tym zakresie łatwiej - przyznała trenerka w mediach społecznościowych.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski: Osobowość Roku 2021

Nagroda w kategorii "Osobowość Roku 2021" trafiła w ręce prowadzących Dzień Dobry TVN – Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Damiana Michałowskiego. Prezenterka Dzień Dobry TVN zamieściła w sieci wspólne zdjęcie i opatrzyła je opisem z podziękowaniami. - Taka nagroda to zawsze wielki kredyt zaufania. Dziękujemy za to zaufanie i za to, że możemy pracować w najlepszej redakcji na świecie @dziendobrytvn. Ziom @ojciecredaktor Ty wiesz, dziękuję, że grasz ze mną do jednej bramki – napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

- To zasługa całej ekipy DDTVN, bez której nic by się nie udało! Takie nagrody tylko mobilizują do pracy – dodał Damian Michałowski.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci serdecznie gratulowali parze nagrody i komplementowali ich pracę. - "Gratulacje dla Was". "Uwielbiam wasz duet" - pisali widzowie DDTVN.

Sukces prowadzących docenili też znajomi z branży m.in. Monika Olejnik, Bartek Jędrzejak, Kayah, Anna Lewandowska, Marta Gąska, Łukasz Jemioł, a także mąż prowadzącej, Sebastian Karpiel-Bułecka.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości