Gwiazdy

Hanna Śleszyńska pokazała zdjęcie w bikini. Anna Głogowska: "Skandal! Daj spokój!" Co łączy obie panie?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Hanna Śleszyńska wybrała się na Kretę. Ze swoimi fanami podzieliła się fotografiami, na których widać ją w kostiumie kąpielowym. Co ciekawe, zdjęcia wykonała i skomentowała Anna Głogowska, tancerka, która - tak jak aktorka - była związana z Piotrem Gąsowski.

Hanna Śleszyńska w kostiumie kąpielowym

Hanna Śleszyńska wybrała się na wakacje do Grecji. Aktorka korzysta z życia, a z jej twarzy nie schodzi uśmiech. Zdjęciami z urlopu pochwaliła się na Instagramie. Widać na nich, jak w czarnym stroju kąpielowym odpoczywa na skalistym wybrzeżu. - Kreta moja Miłość. Nie było mnie tu kilka lat. Stęskniłam się bardzo za widokami, za nieustającym słońcem, wiatrem, jedzeniem, ludźmi. Wcześniej odwiedzałam wielokrotnie Kretę i zwiedzałam wzdłuż i wszerz - napisała Hanna Śleszyńska.

Artystka przyznała, że każdego roku ma plany dotyczące zrzucenia kilku kilogramów, ale nie udaje jej się ich zrealizować. - Zawsze obiecuję sobie, że następnym razem przyjadę szczuplejsza i doskonalsza, ale raczej się to nie udaje, tutaj też trudno odmawiać sobie wszystkich pysznych rzeczy. Ściskam, pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku, gdziekolwiek jesteście Kochani.

Na post zareagowali znajomi i fani Hanny Śleszyńskiej. "U la la" - napisała piosenkarka Magda Steczkowska, a aktorka Grażyna Wolszczak dodała: "Sexy".

Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska - przyjaźń?

Zdjęcia, które umieściła w mediach społecznościowych Hanna Śleszyńska, wykonała Anna Głogowska. Ona także skomentowała wpis aktorki na temat figury: - Jeszcze doskonalsza…??? Skandal! Daj spokój! Daj żyć! Chodzący wdzięk, talenty, urok osobisty, piękne nogi, o reszcie nie wspomnę! No, nie ma sprawiedliwości na tym świecie… a Ty chcesz jeszcze i jeszcze…! Jesteś BOSKA!

Przypomnijmy, że obie panie, dzięki dzieciom, które mają z Piotrem Gąsowskim, tworzą rodzinę patchworkową i - z tego co widać - świetnie się dogadują.

Zobacz także:

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Poznali już płeć malucha?

Misiek Koterski schudł do nowej roli 21 kg. "To nie jest prosty zawód i zajęcie dla każdego"

Wróżbita Maciej zdecydował się na coming out: "Jestem już tak stary, że nie będę się ukrywał"

Zobacz wideo: Hanna Śleszyńska i mężczyźni jej życia

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości