Gwiazdy

Gwiazdy nie oszczędzają na noworocznych wyjazdach. Gdzie znajduje się "wyspa ukochana przez bogaczy"?

Gwiazdy

Pierwsze dni nowego roku dla niektórych gwiazd upłynęły wyjątkowo błogo. Mateusz Hładki przyjrzał się, gdzie wypoczywają Paul McCartney z żoną oraz Rihanna. Można pozazdrościć im widoków.

Urlop na wyspie dla bogaczy

Paul McCartney wraz z żoną Nancy Shevell uwielbiają spędzać czas we własnym towarzystwie. Podobnie jak wiele innych gwiazd, w celach wypoczynkowych udali się na słynącą z luksusu wyspę St. Barts.

- Paul McCartney lat 78, legendarny eks-Beatles wypoczywa na Małych Antylach , to Ameryka Środkowa - między Oceanem Atlantyckim a Morzem Karaibskim, piękna wyspa ukochana przez bogaczy - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Wakacje angielskiego muzyka były w pełni zasłużone. 2020 rok oraz lockdown postanowił spędzić wyjątkowo twórczo. 18 grudnia premierę miała jego płyta "McCartney III". To 18. solowy album Paula McCartneya.

- Na jachcie spędza czas z ukochaną żoną, ale nie próżnował. I jak mówi, to nie był lockdown, tylko "rockdown". Kiedy siedział w domu, to stworzył kolejny album, ma 78 lat i 18. solowy album na koncie - podsumował nasz reporter.

Rihanna odpoczywa w rodzinnych stronach

Magazyn "People" podał niedawno, że Riri i ASAP Rocky zbliżyli się do siebie w ostatnich miesiącach i zaczęli się spotykać. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na kolacji w restauracji Beatrice Inn w Nowym Jorku w gronie przyjaciół. Ostatecznie potwierdzono, że artyści są razem. Piosenkarka pierwsze dni nowego roku spędza właśnie w objęciach ukochanego.

- Rihanna szaleje na rodzinnym Barbadosie z ASAP Rocky. Publikując zdjęcie napisała, że jeśli chodzi o postanowienia to planuje nowy album - powiedział Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Jelani Maraj, brat Nicki Minaj, skazany na 25 lat więzienia za pedofilię

Baby boom wśród gwiazd. Które z nich przywitały nowego członka rodziny w 2020 roku?

Mariah Carey wydała książkę. Kolejny raz wbiła szpilę Jennifer Lopez

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości