Gwiazdy

Jelani Maraj, brat Nicki Minaj, skazany na 25 lat więzienia za pedofilię

Nicki Minaj

x-news

Gwiazdy

Jelani Maraj, brat Nicki Minaj, skazany na 25 lat więzienia za pedofilię

Nicki Minaj

x-news

Jelani Maraj, brat raperki Nicki Minaj, spędzi 25 lat w więzieniu. Został skazany za  wielokrotne gwałty na 12-latce. Taki wyrok wydał Sąd Najwyższy Hrabstwa Nassau. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Gdy w 2015 roku na jak wyszły oskarżenia wobec brata Nicki Minaj, wielu osobom ciężko było w nie uwierzyć. Maraj usłyszał zarzuty wielokrotnych gwałtów na nieletniej oraz narażenia życia dziecka. Raperka broniła brata, a nawet wpłaciła 100 tysięcy dolarów kaucji.

Jelani Maraj skazany na karę więzienia

Postępowanie policyjne, a następnie sądowe trwały od 2015 roku. Sędzia Robert McDonald wydał wyrok 27 stycznia. Oskarżony został skazany na 25 lat więzienia.

Zgwałciłeś to dziecko. Gwałciłeś je nieustannie

- miał powiedzieć sędzia podczas rozprawy.

Brat Nicki Minaj oskarżony o gwałt na nieletniej

Do serii przestępstw miało dojść w 2015 roku, kiedy dziewczynka miała zaledwie 11 lat. Koszmar trwał aż 8 miesięcy, jej mama była partnerką Jelaniego. Według zeznań ofiary, mężczyzna codziennie straszył ją oddzieleniem od matki oraz przemocą fizyczną. W ten sposób wymuszał milczenie, które trwało do 2017 roku. Wtedy po raz pierwszy dziewczynka opowiedziała o strasznych doświadczeniach. 

Kłopoty brata to nie jedyne trudności w życiu Nicky Minaj. Jakiś czas temu piosenkarka opowiedziała o problemach związanych z przyjazdem do Stanów Zjednoczonych. Zobacz więcej w video:Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
54
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0