Gwiazdy

Wkrótce premiera filmu "Do ostatniej kości". W jaką rolę wcielił się Timothée Chalamet?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Do ostatniej kości" - oficjalny zwiastun

Już 25 listopada do polskich kin wejdzie film "Do ostatniej kości" ("Bones and All"). To najnowsze dzieło Luki Guadagnino, który za tę produkcję zdobył Srebrnego Lwa dla najlepszego reżysera na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Na ekranie zobaczymy m.in. takich aktorów, jak Timothée Chalamet czy Taylor Russel. O czym jest film?

"Do ostatniej kości"

Metro Goldwyn Mayer Pictures przedstawia film pod tytułem "Do ostatniej kości". To opowieść o pierwszej miłości między Maren (Taylor Russell), młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee (Timothée Chalamet), porywczym wyrzutkiem i włóczęgą. W czasie wspólnej odysei na dystansie tysiąca mil poznają boczne drogi, ukryte zaułki i rozmaite pułapki Ameryki epoki Ronalda Reagana. Pomimo wysiłków, nie mogą jednak uciec od tragicznej przeszłości. Ostatecznie będą musieli zdecydować, czy ich uczucie jest w stanie pokonać ich odmienność.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Główne role w "Do ostatniej kości" zagrali Taylor Russell ("Waves", "The Heart Still Hums"), laureatka Nagrody im. Marcello Mastroianniego dla najlepszego młodego aktora na tegorocznym Festiwalu filmowym w Wenecji; Timothée Chalamet (nominowany do Oscara za "Tamte dni, tamte noce", "Diuna").

"Do ostatniej kości" - premiera

W produkcji zagrali także: Michael Stuhlbarg, André Holland, Chloë Sevigny, David Gordon Green, Jessica Harper, Jake Horowitz i Mark Rylance. Scenariusz napisał David Kajganich na podstawie powieści Camille DeAngelis. Producentami filmu są Luca Guadagnino, Theresa Park, Marco Morabito, David Kajganich, Francesco Melzi d’Eril, Lorenzo Mieli, Gabriele Moratti, Peter Spears i Timothée Chalamet. Funkcję producentów wykonawczych pełnią Giovanni Corrado, Raffaella Viscardi, Moreno Zani, Marco Colombo i Jonathan Montepare.

Guadagnino w roli operatora zatrudnił Arseniego Khatchaturana, jako scenografa - Elliota Hostettera, jako montażystę - Marco Costę, do zaprojektowania kostiumów Giulię Piersanti, zaś do skomponowania muzyki Trenta Reznora i Atticusa Rossa.

Film "Do ostatniej kości" będzie dystrybuowany na całym świecie przez Warner Bros. Pictures. Premierę przewidziano na 23 listopada 2022 roku, a w polskich kinach zobaczymy go od 25 listopada.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości