Gwiazdy

Filip Lato powraca z nowym singlem. "Staram się skłonić ludzi do refleksji"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Wokalista, prawnik, wolontariusz…
Wokalista, prawnik, wolontariusz… Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Filip Lato to utalentowany wokalista, który muzykę umiejętnie łączy z pracą prawnika. Po wielu sukcesach artysta powraca w nowej odsłonie. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał singiel "Lepiej mieć", a podczas rozmowy opowiedział nieco więcej o swoich pasjach. Co robi w wolnym czasie?

Filip Lato – człowiek orkiestra

Filip Lato to człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pracuje jako prawnik, wydaje single, a każdą wolną chwilę poświęca na sport. Jedną z jego pasji jest bowiem kajakarstwo, a ulubionym miejscem na spływy - przystań nad Bzurą obok Sochaczewa. Na co dzień Filip Lato pracuje jako prawnik. - Cały czas jestem aktywny w zawodzie. Specjalizuję się w prawie handlowym - powiedział.

Co więcej, swoją popularność artysta wykorzystuje w celach charytatywnych. - Jeżeli możemy coś fajnego i wartościowego wyciągnąć z bycia osobami publicznymi, to to jest właśnie to. Mam na koncie dużo wspaniałych spotkań. To ciekawe przeżycie dla obu stron – stwierdził.

Filip Lato na scenie Dzień Dobry TVN

Filip Lato powraca w nowej odsłonie. Na scenie Dzień Dobry TVN artysta zaśpiewał singiel "Lepiej mieć". O czym opowiada?

 - Tekst jest bardzo przewrotny. W mojej piosence staram się skłonić ludzi do refleksji i namówić ich do zastanowienia się nad tym, czy czasem nie lepiej mieć w życiu kogoś bliskiego, kogoś na kim można polegać, niż powtarzać frazy wyświechtane przez wszystkich. Naszym założeniem podczas pisania tego numeru było to, aby głębszą myśl ubrać w lekką formę muzyczną. Myśleliśmy, żeby to była fajna piosenka, do której można potańczyć latem – powiedział wokalista.

Filip Lato w piosence „Lepiej mieć”
Filip Lato w piosence „Lepiej mieć” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości