Ewelina Lisowska zdjęciem bez retuszu odpowiada na krytykę fanów. "Czy teraz jestem wystarczająco brzydka?"

Ewelina Lisowska
Ewelina Lisowska
Źródło: MWMEDIA
Ewelina Lisowska od wielu lat jest gwiazdą show-biznesu. Na oczach widzów i fanów przechodziła różne metamorfozy - zmieniał się jej styl ubierania, a także kolory włosów. Niedawno internauci zarzucili jej, że poddała się zabiegom medycyny estetycznej i nie przypomina samej siebie. Wokalistka żartobliwie odpowiada na zaczepki, publikując fotkę bez makijażu.

Ewelina Lisowska odpowiada na negatywne komentarze

Od jakiegoś czasu pod różnymi zdjęciami Eweliny Lisowskiej na Instagramie pojawiają się komentarze na temat tego, że jej twarz się zmieniła. Internauci dopatrują się u wokalistki powiększenia ust i korzystania z wypełniaczy w okolicy policzków. I choć gwiazda niejednokrotnie pokazywała się bez makijażu, by zdementować krążące plotki, to i tak część obserwatorów wydaje się nie być przekonana.

Pielęgnacja skóry i włosów

Źródło: Dzień Dobry TVN
Pielęgnacja włosów blond
Pielęgnacja włosów blond
SOS dla włosów
SOS dla włosów
Jak chronić cerę zimą?
Jak chronić cerę zimą?

Ewelina podkreśla w wielu wpisach, że jest pewna siebie, ma duże poczucie własnej wartości, dlatego nie przejmuje się hejterskimi docinkami na temat wyglądu. Opublikowała w sieci zdjęcie bez retuszu, z widocznym oparzeniem na czole, a także w dużych okularach i wyeksponowanym aparatem na zębach. To dowód na to, że Lisowska akceptuje siebie w każdej wersji - zarówno tej naturalnej, jak i w pełnym makijażu.

- A czy teraz jestem wystarczająco brzydka? To zdjęcie ma na celu poprawić ci dzień, mi mojego nie psuje. Pozdrawiam wszystkie brzydule - napisała żartobliwie Ewelina.

Fani gratulują Ewelinie Lisowskiej dystansu

Takich fotografii zdecydowanie brakuje w świecie mediów społecznościowych. Fanki Eweliny są pod wrażeniem, że gwiazda potrafi się z siebie śmiać.

"Ludziom się nigdy nie dogodzi. Najważniejsze to być sobą i robić swoje", "Kocham twoje wady", "Jesteś zawsze ładna, bo jesteś sobą", "Nic z tego, dalej piękna", "Dystans najważniejszy", "A mi się podoba!", "Brawo, rób swoje" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości