Gwiazdy

Ewa Farna ma nowe zajęcie. Nad projektem pracowała kilka miesięcy

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Coraz popularniejsze stają się wywiady przeprowadzane w formie podcastów. Wokalistka Ewa Farna również dołączyła do grona podcasterów i nagrała swoją audycję pt. "Umami". Pierwsza rozmowa z Ewą Grzelakowską-Kostoglu, znaną w sieci jako Red Lipstick Monster, dotyczy ciałopozytywności.

Ewa Farna nagrała podcast

Ewa Farna kilka tygodni temu wypuściła singiel "Ciało", który odbił się szerokim echem w mediach. Wokalistka nagrała piosenkę o tym, że latami była oceniana i krytykowana przez pryzmat tego, jak wygląda. Wspomniała również, że ciąża zostawiła ślad na jej sylwetce, który jest dla niej piękną pamiątką tego, co przeżyła i jaką jest dzielną kobietą.

Utwór zapowiada nową płytę Farnej pt. "Umami". Teraz gwiazda pochwaliła się, że oprócz krążka, nagrała dla swoich fanów również podcast. - Wreszcie mogę się z Wami podzielić nad czym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące! Umami to nie tylko tytuł mojego szykowanego albumu ale i podcastu! - napisała na Instagramie Farna.

Skąd wziął się pomysł na taką nazwę? - Umami to piąty smak, dzięki któremu danie smakuje pełnowartościowo i kompletnie. Dla każdego umami w życiu może być czymś innym - dla mnie stało się nim macierzyństwo , które wzbogaciło moje wcześniej też smaczne i szczęśliwe życie, jednak teraz to jeszcze jeden krok naprzód, następny poziom - dodała Ewa.

Piosenkarka ze swoimi gośćmi będzie poruszać tematy, o których śpiewa na swojej płycie. W pierwszym odcinku zaprezentuje rozmowę z influencerką i youtuberką Ewą Grzelakowską-Kostoglu, znaną w sieci jako Red Lipstick Monster. Panie poruszą kwestie ciałopozytywności i samoakceptacji.

Ewa Farna akceptuje swoje ciało

Ewa Farna w tym roku obchodzi 15-lecie pracy na scenie. Przez ponad dekadę jej świat kręcił się wokół muzyki i koncertów. Jednak teraz gwiazda skupia się już nie tylko na karierze, ale również na życiu rodzinnym i macierzyństwie. Z wiekiem stała się pewniejszą siebie, świadomą kobietą. O wewnętrznej przemianie i akceptacji własnego ciała, a także o singlu "Ciało" opowiedziała niedawno w Dzień Dobry TVN w intymnej rozmowie z Dorotą Wellman.

- Po tym, jak urodziłam dziecko, zrozumiałam, co ciało potrafi, ile wytrzyma i jak jest niesamowite bez względu na rozmiar. To taka oda na ciało pod względem funkcyjności, a nie estetyczności. Wreszcie po tak długim czasie znalazłam tematy, o których chcę śpiewać i co chcę ludziom przekazać. (...) Chciałam zachęcić do zaakceptowania i pokochania siebie. I o tym jest ta piosenka - wyznała Ewa.

Zobacz wideo: Ewa Farna i jej „Ciało”. „To dla mnie sposób pokochania go po tym, gdy urodziłam dziecko”

Zobacz także:

Ikona stylu lat 90. i królowa ludzkich serc. Księżna Diana obchodziłaby 60. urodziny

Katarzyna Żak pokazała się w kostiumie kąpielowym. Sylwetka aktorki zachwyciła fanów

"40 kontra 20". Fani rozpoznali Julię Kupiec po... pośladkach. "Mój doktor będzie dumny"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości