Gwiazdy

Ewa Chodakowska podjęła odpowiedzialne wyzwanie. "Wilhelm. Będę obecna. Będę Cię chronić"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Ewa Chodakowska otwarcie mówi o tym, że nie planuje macierzyństwa. W jej życiu nie brakuje jednak miejsca na miłość, troskę i opiekę, którymi każdego dnia obdarza najbliższych. Znana trenerka zdecydowała się zostać mamą chrzestną. O tym, jakie znaczenie ma dla niej nowa rola, opowiedziała w mediach społecznościowych.

Ewa Chodakowska po raz pierwszy została matką chrzestną

Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami wyjątkową nowiną. Znana trenerka po raz pierwszy została matką chrzestną, a zdjęcia z uroczystości upamiętniającej to wydarzenie opublikowała na swoim instagramowym profilu. W poście zamieściła też wzruszający opis wyzwań, które w jej ocenie wiążą się z tą szczególną rolą.

Jeżeli cokolwiek warto w życiu, to KOCHAĆ miłością bezwarunkową, płynącą prosto z serca. Wilhelm. Będę obecna. Będę Cię kochać. Będę Cię chronić. Będę się Tobą opiekować. Będę Cię wspierać. Zawsze Cię wysłucham

- napisała Ewa Chodakowska, zwracając się do swojego chrześniaka. W obszernym wpisie zamieściła też podziękowania dla rodziców chłopca, którzy obdarzyli ją tak wielkim zaufaniem.

Ewa Chodakowska jako matka chrzestna

Zdjęcia z uroczystości chrztu świętego i zamieszczona pod nimi wzruszająca deklaracja bardzo przypadły do gustu fanom Ewy Chodakowskiej. Społeczność skupiona wokół trenerki jak zwykle wykazała się zaangażowaniem i natychmiast zareagowała na ważny wpis.

"Jestem pewna, że będziesz najlepszą mamą chrzestną, gratulacje", "Pięknie to napisałaś, mały szczęściarz", "Gratulacje, samych cudownych chwil z chrześniakiem", "Piękne zdjęcia. Jestem pewna, że będzie dumny z takiej mamy chrzestnej", "Czysta miłość bije z tych zdjęć. Ewciu, będziesz wspaniałą matką chrzestną!", "Gratuluję tej bardzo zaszczytnej i odpowiedzialnej roli", "Gratuluję. Tobie zaszczytu bycia mamą chrzestną, a rodzicom wyboru" - czytamy w komentarzach internautów.

Rodzice Wilhelma także odnieśli się do słów Ewy Chodakowskiej. Mama chłopca umieściła pod fotografiami piękne podziękowania. - Kochanie. Wilhelm nie mógł sobie wymarzyć wspanialszej mamy chrzestnej. Jesteś chodzącą miłością. Jestem spokojna i szczęśliwa, bo wiem, że moja największa miłość ma Ciebie - napisała.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości