Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa porzuciła karierę, by zająć się nim w chorobie. "Takie poświęcenie nie czyni ze mnie bohaterki"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Bruce Willis mierzy się z wyjątkowo trudnym przeciwnikiem jakim jest afazja. Postępująca choroba zmusiła go do porzucenia kariery aktorskiej. Największe wsparcie otrzymuje od żony, która w najnowszym wywiadzie odniosła się do ich sytuacji.

Na co choruje Bruce Willis?

Legendarny aktor filmów akcji poinformował niedawno o zakończeniu kariery. Przyczyną tak drastycznej decyzji jest zdiagnozowana u niego afazja - choroba, w której uszkodzone zostają struktury mózgowe, co z kolei utrudnia między innymi zdolność mówienia i pisania. O decyzji Bruce'a poinformowała rodzina, w tym obecna żona, Emma Heming-Willis i była żona Demi Moore. W oświadczeniu napisano, że afazja "wpływa na zdolności poznawcze aktora".

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

67-letni dziś Willis największą popularność zdobył rolą Johna McClane'a w "Szklanej pułapce". To właśnie ten film dał mu status gwiazdy. Wcześniej zwrócił na siebie uwagę widzów, kiedy w latach 1985-1989 wcielił się w postać Davida Addisona, jednego z bohaterów serialu "Na wariackich papierach".

Emma Heming opiekuje się chorym mężem

W trudnym dla całej rodziny Bruce'a Willisa czasie, jego żona Emma Heming postanowiła poświęcić się dla bliskich. W pewnym momencie doszła jednak do wniosku, że sytuacja zaczęła ją przerastać i nie jest w stanie dłużej jej udźwignąć. Swoimi doświadczeniami podzieliła się w najnowszym wywiadzie.

- Potrzeby mojej rodziny stały się dla mnie ważniejsze niż moje własne. W końcu zrozumiałam, że takie poświęcenie nie czyni ze mnie bohaterki - podkreśliła w rozmowie z "The Bump". - Ktoś mi niedawno powiedział, że jeśli dbamy tylko o innych, finalnie przestajemy dbać o siebie. To mnie uderzyło. Nawet jeśli nie wszystko działa idealnie, trzeba znaleźć chwilę dla siebie. Staram się zawsze wygospodarować czas na odpoczynek czy ćwiczenia, co jest dla mnie bardzo ważne. Dzięki temu udaje mi się nie zwariować - podsumowała.

Bruce Willis i Emma Heming pobrali się 21 marca 2009 roku. Ukochana aktora jest od niego o 24 lata młodsza. Para wychowuje razem dwie córki, dziesięcioletnią Mabel Ray i ośmioletnią Evelyn Penn. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tommaso Boddi/Getty Images

Pozostałe wiadomości