Gwiazdy

Elliot Page pokazał półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
x-news14635303-elliot-page-w-szczerej-rozmowie-z-oprah-winfrey-36-95s

Elliot Page opublikował na swoim Instagramie zdjęcie bez koszulki, wprawiając swoich fanów w zachwyt. Aktor pochwalił się w ten sposób atletyczną sylwetką, żartując w opisie postu, że to tylko test nowego telefonu.

Elliot Page bez koszulki

- Boże, mój nowy telefon działa - napisał Page, publikując półnagie zdjęcie na swoim Instagramie. Jego fani i obserwujący nie mogli powstrzymać zachwytu. W komentarzach roi się od komplementów i ognistych emoji.

To nie pierwszy raz, kiedy aktor dzieli się ze światem zdjęciami bez koszulki. Jeszcze w maju opublikował zdjęcie, w którym pochwalił się swoim pierwszym, męskim strojem kąpielowym. Wcześniej określał w mediach operację klatki piersiowej, jako jedną z najważniejszych części tranzycji, "ratującą życie".

- Mogę dotykać swojej klatki piersiowej i czuć się komfortowo w swoim ciele po raz pierwszy - mówił w rozmowie z Oprah Winfrey.

"Mam transpłciową córkę" - wyznanie Piotra Jaconia
"Mam transpłciową córkę" - wyznanie Piotra Jaconia
Dzień Dobry TVN

Coming out aktora

Elliot Page pod koniec grudnia ubiegłego roku ujawnił, że jest osobą transpłciową. Dokonując coming outu, odniósł się do tragicznych danych. W samym 2020 roku co najmniej 40 transpłciowych osób zostało zamordowanych. - Kocham Was i zrobię wszystko, aby uczynić ten świat lepszym - zakończył wpis, w którym się wyoutował.

Aktor, jako dziecięca gwiazda, na ekranach debiutował pod koniec lat 90. Największy rozgłos przyniosły mu role w takich filmach, jak "Juno", "Incepcja" i "X-Men: Days of Future Past".

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości