Gwiazdy

Edyta Pazura zachwyca nową fryzurą na wiosnę. "Jak Magda Gessler"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Edyta Pazura

Edyta Pazura zaprezentowała nową fryzurę. Tym razem postawiła na loki, które zrobiła w domowym zaciszu. Internauci doszukali się podobieństwa do znanej restauratorki. - Jak można uzyskać taki efekt bez pójścia do fryzjera? - pyta jedna z obserwatorek.

Edyta Pazura w nowej fryzurze

Wiosna to czas, który sprzyja metamorfozom. Chowamy puchowe kurtki na dół szafy, wyciągamy zwiewne sukienki i szalejemy z kolorowym makijażem i fryzurą. Doskonale o tym wie Edyta Pazura, która diametralnie zmieniła swój wizerunek. Porzuciła bowiem swoje blond proste włosy na rzecz loków, a efektem pochwaliła się na Instagramie.

Moje włosy ewidentnie poczuły wiosnę. Chyba włączę tę fryzurę w stały repertuar 

Zobacz wideo: Jak dbać o włosy?

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wiosenny look Edyta uzupełniła o pudroworóżową bluzę, którą włożyła w jeansy z prostymi nogawkami. Całość dopełniła białymi sneakersami oraz brązowo-białą torebką na pasku.

Edyta Pazura i jej sposób na burzę loków

Fani są zachwyceni stylizacją i fryzurą Edyty Pazury. Internautki od razu zaczęły dopytywać ją o loki.

"Jak można uzyskać taki efekt bez pójścia do fryzjera?", "Same się tak kręcą?" "Pani Edyto, jakim sprzętem robi Pani takie fale?" - czytamy. Gwiazda odpisała w komentarzach, że jej sposób jest niezwykle prosty. Do uzyskania takiego efektu nie są potrzebne ani wałki, ani lokówka.

- Dwa warkocze dobierane na wilgotnych włosach - wyjaśniła żona Cezarego Pazury.

Zobacz wideo: Cezary Pazura - rola marzeń

Cezary Pazura - rola marzeń
Cezary Pazura - rola marzeń
O jakiej roli marzy Cezary Pazura. Zdradził kogo chciałby zagrać

Pod postem posypało się też wiele ciepłych słów.

"Uwielbiam Cię za tą naturalność", "W tych włosach wyglądasz jeszcze młodziej", "Pięknie Ci w długich włosach", "Cudowna" - brzmią wpisy. Nie zabrakło też porównań. "Jak Magda Gessler" - zaważyła jedna z fanek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości