Gwiazdy

Edyta Pazura pozuje w bikini. "Pamela jak malowana"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Edyta Pazura należy do osób, które bardzo chętnie korzystają z mediów społecznościowych. Celebrytka za ich pośrednictwem dzieli się z fanami wycinkami ze swojego życia prywatnego. Niedawno gwiazda zamieściła zdjęcie z wakacji, którym nawiązuje do jednej z postaci z kultowego serialu. O kogo chodzi?

Edyta Pazura odpoczywa w Stanach Zjednoczonych

Wakacje trwają w najlepsze. Wiele gwiazd - za pośrednictwem mediów społecznościowych - pokazuje swoim obserwatorom, jak spędzają letni wypoczynek. Do tego grona należy m.in. Edyta Pazura. Celebrytka odpoczywa właśnie w Stanach Zjednoczonych.

Jak spędzić wakacje?

Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
wideo 2/5

Na jednym ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie celebrytka pozuje na stanowisku dla ratowników w bardzo charakterystycznej pozie. W ten sposób gwiazda nawiązała do Pameli Anderson i jej roli - w kultowym dla wielu osób - serialu "Słoneczny patrol". - Tylko czerwonego stroju brak - napisała pod fotografią celebrytka.

Edyta Pazura zapozowała w bikini

Na reakcję fanów celebrytki nie trzeba było długo czekać. Pod postem posypały się komplementy m.in. pod adresem jej świetnej figury. "Piękna figura" - czytamy w komentarzach. Inni chwalili nawiązanie do popularnego serialu: "Pamela jak malowana. Pozdrawiamy!", "Słoneczny patrol" jak nic!"- pisali w komentarza.

Ktoś inny stwierdził, że na zdjęciu kogoś brakuje: "No i jeszcze jakiś "Dejwid" - zażartowała jedna z komentujących osób. A co wy sądzicie o fotografii zamieszczonej przez celebrytkę?

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości