Gwiazdy

Pazurowie pojechali na wakacje bez dzieci. Edyta ma ważny postulat

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Pazurowie o wakacjach bez dzieci
Pazurowie o wakacjach bez dzieciDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Edyta i Cezary Pazurowie niedawno wybrali się na urlop tylko we dwoje. Dzieci zostały w domu pod dobrą opieką, a rodzice polecieli do Włoch. Dlaczego nie zabrali swoich pociech? O tym aktor i jego żona opowiedzieli w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, dziennikarką Dzień Dobry TVN.

Cezary Pazura i Edyta Pazura - wakacje bez dzieci

Edyta i Cezary Pazurowie mają trójkę dzieci - 13-letnią Amelię, 10-letniego Antoniego oraz 4-letnią Ritę. Codzienność rodziców kręci się wokół córek i syna, ale raz na jakiś czas nadarza się okazja, by aktor i jego ukochana mogli spędzić czas sam na sam.

Niedawno Edyta i Cezary pochwalili się w mediach społecznościowych, że pojechali na urlop do Włoch. Tym razem nie wzięli ze sobą pociech.

- Rzutem na taśmę udało nam się wymknąć z domu na parę dni. Od kilku lat bardzo mocno dbamy o to, aby pobyć ze sobą tylko we dwoje… Dzień, dwa, a raz nawet udało się uciec na cały tydzień. Kiedy wyjechaliśmy po raz pierwszy, było nam bardzo dziwnie. Czuliśmy się obco i byliśmy nieco skołowani, gdy okazało się, że nikt nie kłóci się o miejsce w szafie, łóżko przy toalecie oraz czyje w tym momencie jest powietrze, którym właśnie wszyscy oddychamy. Później było już tylko lepiej, aż w końcu zaczęliśmy doceniać każdą minutę razem, bo te urlopy od domowych obowiązków (jak się okazało) szybko mijały. Później też zrozumiałam, że cisza to jedna z najpiękniejszych rozmów. I zawsze na te podskórnie złośliwe pytania: "Jak to? Dzieci same zostały? Tak bez mamy i taty?", odpowiadam: "TAK" - napisała Edyta na Instagramie.

Edyta i Cezary Pazurowie na Balu Fundacji TVN

Sandra Hajduk-Popińska na charytatywnym Balu Fundacji TVN spotkała Edytę i Cezarego. Dziennikarka postanowiła podpytać, jak udał się im urlop.

- Wnoszę o to, że powinny być wakacje po wakacjach. Czyli rodzice po wakacjach spędzonych z dziećmi powinni mieć przynajmniej od 5 do 7 dni dla siebie, bez dzieci. Taki jest mój postulat - powiedziała Edyta.

- A ja do tego postulatu chciałbym wtrącić, że na koszt państwa - dodał Cezary. - Na urlopie było bardzo dobrze. Jak jesteśmy razem, to wypoczywamy - przyznał aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości