Gwiazdy

"Jesteś hejterem". Edyta Herbuś o słownych atakach w Internecie

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś chętnie dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami na różne tematy. Ostatnio na swoim Instagramie poruszyła temat, który dotyczy wszystkich, niezależnie od popularności czy wieku. Gwiazda zamieściła bowiem post dotyczący hejtu. Poprosiła w nim swoich fanów, żeby wzajemnie się wspierali i inspirowali. Kobieta zwróciła również uwagę na różnicę między wyrażaniem opinii a hejtowaniem. - Jeśli ktoś ma potrzebę strzelać w nas swoją agresją lub upokarzać, to świadczy tylko i wyłącznie o nim – napisała. 

Edyta Herbuś – czym się obecnie zajmuje?

Po zakończeniu kariery tanecznej, Edyta Herbuś odkryła nowe pasje w których się realizuje. Kobieta wciąż szlifuje swoje umiejętności aktorskie, a od czasu do czasu występuję jako prezenterka. Okazuje się, że podczas pandemii Edyta założyła także własny biznes - stworzyła własną linię świec zapachowych. 

Edyta Herbuś o hejcie

Edyta Herbuś jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 230 tysięcy osób. Gwiazda wykorzystuje swoje zasięgi nie tylko do dzielenia się kadrami ze swojego codziennego życia, ale także stara się wspierać i inspirować innych.

Ostatnio na swoim Instagramie zamieściła wpis dotyczący hejtu. Jak sama przyznała, dzielenie się z innymi swoją wrażliwością wymaga odwagi, nie zawsze jest to proste i wciąż się tego uczy. Gwiazda sama szuka sposobu na to, aby chronić siebie przed atakami innych. Jak wyznała, najbardziej pomaga jej w tym samoświadomość.

W swoim poście, Edyta napisała:

Jeśli ktoś ma potrzebę strzelać w nas swoją agresją lub upokarzać (nawet pod płaszczykiem wypowiadania swojej opinii), to świadczy tylko i wyłącznie o nim. Nie o nas. Nie wpuszczajcie tego nigdy do serca kochani. Otulcie siebie miłością, a taki pocisk niech wróci do właściciela. Gwarantuje Wam, że znajdzie drogę. Bądźmy tu razem w serdeczności i przyjaźni. Możemy się wzajemnie wspierać albo nawet spierać, ale tak, by razem wzrastać i inspirować się wzajemnie. Super, że ze mną jesteście 

W kolejnych słowach gwiazda zwróciła uwagę, czym różni się hejt od wyrażania własnych opinii a także bezpośrednio zwróciła się do hejterów: 

- Czym różni się HEJT od wyrażania opinii? Różni je INTENCJA!!! Jeżeli celem twojej wypowiedzi jest upokorzenie drugiego człowieka, to jesteś HEJTEREM. Z tym też można pracować... uleczyć, uzdrawiać swoje rany - napisała.

Hejt w Internecie w dalszym ciągu jest obecny i mimo coraz większej świadomości jak wielką może wyrządzić krzywdę – wciąż wiele osób musi się z nim mierzyć. Zwłaszcza znane osoby, które cieszą się dużym zainteresowaniem internautów, często bywają także ofiarami ataków. Jak słusznie zauważyła Edyta w swoim poście: - Bądźmy dla siebie dobrzy, wtedy jesteśmy dobrzy dla siebie wzajemnie

Zobacz także:

Marek Sekielski i Artur Nowak o walce z uzależnieniem. "Pierwsze epizody z alkoholem miałem w wieku 14 lat"

Dzieci w przedszkolach, a rodzice zaczynają porządki pod ich nieobecność. To duży błąd

Teściowa i zięć wspólnie spełniają swoje marzenia. "Mamy wizje, które się kleją"

Zobacz wideo: Klaudia El Dursi o hejcie

Klaudia El Dursi o hejcie: Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie
Klaudia El Dursi o hejcie: Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości