Gwiazdy

Adoptowane dziecko Eminema jest osobą niebinarną. Raper zapewnia o swoim wsparciu

Gwiazdy

Eminem, jeden z najpopularniejszych muzyków hip-hopowych na świecie, ma troje dzieci. Jego adoptowana córka, Whitney, ogłosiła właśnie, że jest osobą niebinarną i zmieniła imię. Raper w pełni akceptuje tę decyzję.

Dziecko Eminema jest osobą niebinarną

Eminem ma jedną biologiczną córkę, Hailie, a także dwie adoptowane: Alainę oraz Whitney. To ostatnie z dzieci oświadczyło na swoim profilu na TikToku, że rezygnuje z dotychczasowego imienia i prosi, by nazywano go Stevie. Podkreślił/a również, że jest osobą niebinarną, a więc nie utożsamia się ani z kobietami, ani z mężczyznami.

- Eminem jest ojcem trójki dzieci. Do tej pory słyszeliśmy tylko o jego najstarszej córce Hailie Jade, która robi karierę jako influencerka, celebrytka. Ale ma też dwójkę adoptowanych. Jedno z nich, Stevie, wyznało, że jest osobą niebinarną, czyli nie identyfikuje się z żadną z płci. O ile język angielski jest na tyle sprawny, że znalazł na to prawidłowy zaimek, ponieważ Stevie prosi, by określać go/ją mianem "they", o tyle w języku polskim wciąż szukamy tych właściwych określeń - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Eminem ma dwoje adoptowanych dzieci

Stevie wyznał/a, że nie wiedział/a, że jest adoptowany/a. Ma o to żal do rodziców. - Eminem już się do tego nie odniósł. My, szczerze mówiąc,wcześniej nie wiedzieliśmy, że rodzicie Stevie/ego, nie powiedzieli swojemu dziecku o tym. Nikt o tym wcześniej nie mówił - poinformowała Sandra.

Mimo wszystko, niezwykle cenne jest to, że muzyk zaakceptował wybór Stevie/ego. W ten sposób daje przykład innym rodzicom, którzy są lub mogą znaleźć się w takiej samej sytuacji.

- Chciałabym podkreślić to, że Eminem poparł swoje dziecko w tym bardzo ważnym wyznaniu i jest z nim. To chyba najważniejsze - dodała reporterka Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości